Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

XXL modelka ukazuje, že celulitida a kila navíc mohou vypadat dobře i v plavkách

XXL modelka ukazuje, že celulitida a kila navíc mohou vypadat dobře i v plavkách
XXL modelka ukazuje, že celulitida a kila navíc mohou vypadat dobře i v plavkách
Zdroj: Instagram.com @iskra
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

Dámy, nebojte se léta a blížící se plavkové sezóny! Zapomeňte na to, že se budete halit od hlavy až k patě jen proto, že si myslíte, že nemáte dokonalou postavu. Světoznámá XXL modelka Iskra Lawrence se snaží jít ženám příkladem a předvádí se bez jediné úpravy. A je na co se dívat, důkazem je třeba několik miliónů fanoušků, kteří ji sledují na sociálních sítích a obdivují její fotky, které ukazují reálnou ženu.

Sedmadvacetiletá Angličanka v dětství závodně plavala a věnovala se také divadlu, dnes je z ní modelka pro nadměrné velikosti. I když označení “plus size“ nemá ráda, vnímá ho jako ponižující. Lepší by bylo podle ní ženy takto neškatulkovat a prostě se smířit s tím, že každá má jinou velikost, jinou postavu, zkrátka, že každá je jiná a přesto dokonalá.

A velmi jasný postoj má Iskra také k celulitidě. „Víc než 95 % žen má celulitidu. Je to prostě součást našich těl. Neudělá vás méně krásnou, nedefinuje vás,“ tvrdí. A dokazuje to tím, že své fotografie rozhodně neupravuje, jak je tomu v současnosti zvykem. I velmi štíhlé ženy si postavu upravují, nedostatky retušují, jak ukázala nedávná kauza s celebritami tajně používanou zkrášlující aplikací.

Podívejte se do galerie, která je plná krásných snímků krásné ženy. Souhlasíte?

Iskra Lawrence má také svůj youtube kanál. Jedno video například věnovala tomu, jak vypadat dobře na fotografiích, i když máte kila navíc.


Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky