Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vzrušující prádélko: Ještě menší než tanga!

Zdroj: www.cstringdirect.com, iStockphoto.com

Že se v průmyslu spodního prádla se už nic převratného vymyslet nedá? Ale ano, představujeme vám C-String.

Menší než tanga

Jsou ještě menší než tanga a to nejdůležitější, čím se liší od tang i běžných kalhotek je, že postrádají postranní šňůrky (nehrozí tedy žádné škrcení v bocích a případně nevzhledné proužky po opalování).

Vyztužená konstrukce

Aby pak samovolně nepadaly, byla jim vyztužena konstrukce, takže přilnou k tělu a zakryjí jen to nejnutnější. Zatím bohužel nejsou k dostání v České republice, ale zhruba za pět set korun si je můžete objednat ze zahraničních obchodů. K dostání jsou v pestré škále barev – od jednobarevných k puntíkovaným a je možné narazit i na variantu s krajkou.

Neviditelné!

Většina ohlasů na výrobek je pozitivních, uživatelky uvádějí, že jsou pohodlné, na dotyk příjemné a co je hodně důležité i neviditelné. Sami výrobci uvádějí, že se dají nosit pod šaty, sukně i džíny a dají se použít i samostatně jako sexy prádlo nebo na koupání či opalování. C-String také přidávají jejich majitelkám na sexy pocitu, což ve výsledku ocení i muži – jistě nám dají za pravdu, že působí svůdně a sexy...

Srandička pro mladé a štíhlé

Mnoho žen na diskusních fórech týkajících se tohoto výrobku se však ohrazuje, že taková vymoženost je vhodná jen pro mladé a štíhlé slečny, na čemž určitě něco bude. Kromě problémů s tělesnými proporcemi za tím může stát jistý stud, strach z trapasu, že C-String spadnou. Ve výsledku je na každé ženě, jestli jí tento výrobek bude vyhovovat, nebo zůstane u osvědčených kalhotek a tang. Za vyzkoušení nicméně určitě stojí.

Líbilo by se vám nosit něco takového? Máte ráda experiment v oblasti spodního prádla?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hanky blog: Randění nejen po síti

Aby nevypadalo, že jenom odsuzuju internetové seznamky a vlastně se seznámit ani nechci, musím říct, že jsem zažila i pár celkem fajn schůzek.…

Akční letáky