Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vzrušuje mě výprask na holou

Vzrušuje mě výprask na holou
Vzrušuje mě výprask na holou
Zdroj: Thinstock

Vzrušuje vás představa trochu drsnějšího sexu? Třeba spojení výprasku a milování? Pak zkuste erotický spanking – ženy, které jej vyzkoušely, tvrdí, že větší orgasmus nikdy nezažily a ke všemu, je to dneska IN.

 • Pokud vás trochu tvrdší milování láká, určitě jste už četla současný bestceller Nejste si jistá, zda vás láká SADO-MASO? Otestujte se!

  Výprask jako afrodiziakum

  Nejen ona, ale i spousta další žen o podobném zážitku sní, nebo jej zažila a nemůže si jej vynachválit. „Nevím, proč mě to vzrušuje, ale když si představím, že dostanu od partnera na holou, působí to na mě jako afrodiziakum. On to ví, takže mě dopředu navnadí a pak to realizuje. Důvod, za který mě »potrestat« se vždycky najde, a tak nejdřív dostanu na zadek vařečkou, rukou nebo pravítkem, a potom se nádherně a dlouze milujeme. Vlévá mi to adrenalin do žil a zažívám takový orgasmus, jaký při normálním sexu nikdy nedosáhnu,“ vypráví své zkušenosti osmadvacetiletá Marta.

  KAFE.cz zjistilo:

  • Pro výprasky na holou se používá termín spanking, který v sobě zahrnuje vše spojené s bitím a plácáním, a patří pod praktiky SM. Pokud jej používají páry k erotickým hrátkám, jde o odlehčenou verzi, které se říká erotický spanking.

  Vzrušuje mě výprask na holou

  Z výprasku vášnivý sex

  „Pokud chci zažít orgasmus a sex si maximálně užít, vždycky milování spojíme s lehkým výpraskem. Partner mě ohne přes koleno, naplácá mi rukou, někdy se zase přehnu přes postel, mám zavázané oči a partner vezme pásek nebo rákosku. Nikdy to však nepřeháníme, nechci jelita nebo modřiny, takže volíme jen mírnou formu. Pak se vše strhne ve vášnivý sex. Miluju to,“ svěřuje své pocity Alena (35).

  Tipy KAFE.cz:

  Také vás vzrušuje představa výprasku na holou? Máme pro vás pár tipů, jak začít.

  • Předem se domluvte. Pokud máte choutky na výprask na holou, domluvte se předem s partnerem, jak si jej představujete a v jaké intenzitě. Důležitá je otevřenost a komunikace mezi partnery.
  • Domluvte si role. Láká vás výprask jen dostávat, anebo jej i dát? Či si představujete kombinaci obojího? Určete si role – zda budete vy ta submisivní a zda si je v průběhu prohodíte, či nikoli.
  • Vyberte si nástroj. Láká vás naplácání na zadek jen rukou, nebo chcete zkusit vařečku, proutek, pravítko, rákosku, pásek? Určete si, co chcete vyzkoušet, a co rozhodně ne.
  • Domluvte si signál. Pokud se do podobných praktik pouštíte, domluvte si s partnerem signál, například slovo Stop, které řeknete, když se vám to nebude líbit anebo to bude příliš. Partner by měl vaše přání jednoznačně respektovat.

  Vzrušuje mě výprask na holou

  Anketa KAFE.cz

  Láká vás výprask na holou?

  Alžběta (23):
  „V sexu ráda zkouším všechno, takže se chystám i na toto, i když zatím mě výprask nijak zvlášť neláká. Ale možná změním názor, až to vyzkouším. Kamarádka mi tvrdí, že je to něco úžasného.“

  Michaela (30):
  „Vyzkoušela jsem to a můžu říct, že jde o něco úžasného. Nikdy jsem neměla větší orgasmus než při spojení naplácání na zadek a milování. Všem doporučuji, ráda se k tomu vracím.“

  Kateřina (35):
  „S partnerem zkoušíme pravidelně různé hry, jejichž součástí je potrestání ve formě výprasku. Hrajeme si na doktora a pacientku, na učitele a nezbednou žákyni, na dozorce ve věznici a trestankyni. Je to úžasné, protože vždy skončíme ve vášnivém milování v posteli. Nejen, že nás to oba vzrušuje, ale jde i o skvělé zpestření sexu."

  Pokud je vám téma submisivity sympatické, pusťte si fim Sekretářka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky