Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VY a ON: Role, na které si nehrajte. Nebo uteče...

Nepřejímejte role, díky kterým mužům polezete na nervy, přestanou vás vnímat jako ženu nebo rovnou začnou využívat. Víte, které to jsou?

Zdroj: Thinkstock.com

1. Jeho matka

Oprávněně se rozčiluje, pokud mu neustále na odchodu z domu připomínáte šálu, když venku mrzne. Stejného efektu docílíte podáváním kapesníků, ometáním smítek z obleku na veřejnosti nebo každodenním dotazem: „Co bylo v práci“, který tolik připomíná obligátní: „Co bylo ve škole?“, které slýchal celou pubertu.
Vyvarujte se zdrobnělin ve společnosti a ne aby vás napadlo hovořit v partnerově přítomnosti ve třetí osobě: „On to má teď Jiřík v práci složité. Viď, Jiříku?“ V dotyčném „Jiříkovi“ už bude bublat vztek.
Jednu matku přece má. A pokud jde o přiměřeně inteligentního dospělého jedince se zdravým náhledem na vztah, tak žádnou další doma nechce. Touží se cítit jako muž. Ne jako malý kluk.
Náš tip: Zapomeňte na rituály typu: Chystání partnerovy tašky do zaměstnání, vyžadování hlášení typu: „V pořádku jsem dorazil.“ apod.

 

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Tajemství ženské touhy odhaleno

Tajemství ženské touhy odhaleno

Je to k nevíře, ale ženská touha po sexu byla ještě na začátku 20. století považována za něco nemorálního, či dokonce zvrhlého. Tato doba je ale…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU