Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VY a MUŽ: 5 rad, jak s ním mluvit, abyste docílila svého

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, známé moudro stále platí. Dokonce existují slovníčky, co skutečně myslí ženy, když něco říkají, a co muži. KAFE.cz nabízí pár rad, na co muži slyší – a na co ne.

1. Využijte správné chvilky

Pokud od chlapa něco potřebujete, je skutečně nutné využít správnou chvíli. Je to někdy o nervy, ale tahle diplomacie se vám časem vrátí i s úroky.
Například vám leží v hlavě nějaký problém, nebo jste si vzpomněla, co by bylo potřeba udělat. Muž však takto nefunguje.

Kdy muže neúkolovat

  • Říct mu hned, když si vzpomenete, co máte na srdci, může vést k hádce. Zvláště pokud chlap zrovna vstal a mžourá kolem sebe a netuší, která bije. V takových chvílích je na zabití, ale také je nekomunikativní. Vychrlit na něho seznam věcí nutných k vyřízení znamená, že se naštve a zatvrdí.
  • Stejně tak, když chlap zaleze do své jeskyně, tedy na WC. Bere je jako území nedotknutelnosti, kde má právo azylu. Začněte na něho mluvit za dveřmi WC, a výsledek bude stejný jako v prvním případě.

A kdy by to šlo...

I když to skutečně je o nervy, vystihněte chvilku, kdy je v pohodě. To je třeba po dobrém obědě či večeři, když vyhraje jeho oblíbený klub a on je v euforii, i po dobrém sexu, ale tam přece jen opatrně, netlačte na pilu. A tehdy pomaličku, postupně lze vybalit své starosti, a on nebude hned reagovat podrážděně, ale konečně vás milostivě vyslechne.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky