Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vrtačka? Vtipný dárek pro kamarádku

Zdroj: Profimedia.cz; Barbarak.com

Myslíte, že zatloukání hřebíků, vrtání děr a šroubování je práce pro mužského? To jste ještě nevyzkoušela Barbařino nářadí pro ženy. Nevíte, co koupit kamarádce k Vánocům? Pak čtěte dál.

Barbara Kavovitová je docela normální žena, která si jednoho dne řekla: „Když zvládne opravit kohoutek chlap, zvládnu to i já!“ A vytvořila sadu nářadí, díky které jsou práce, jenž byly dříve přisuzovány mužům, snadné i pro ženy. Jako doplněk k nim nabízí také elegantní a praktické tašky na nářadí. Jak sama říká: „Není to nic složitého, chce to jen trochu motivace, trochu know-how a ty správné nástroje.“ Podívejte se na některé z jejích vynálezů a inspirujte se, co přes internet koupit kamarádce pod stromeček!

Bezdrátová vrtačka

Kromě toho, že se vyznačuje nízkou hmotností, má ještě jednu vychytávku: je připojená k baterii v pouzdru, které si jednoduše připevníte kolem pasu. Na dráty a připojování do zásuvky tak můžete zapomenout.

Elektrický bezdrátový šroubovák
Jeho předností je komfortní design, lehká hmotnost, možnost volby mezi elektrickým a normálním šroubovákem a vícepolohový držák pro snadné použití.

Kladivo ze skleněných vláken

Kladivo zaujme malou hmotností, ergonomickým designem a pohodlným držátkem. Zatloukání hřebíků s tímto kladivem bude jedna radost! K dostání ve dvou velikostech.

Lepící pistole

Zalepí a zafixuje co budete potřebovat, a to dřív než se nadějete! Můžete si vybrat mezi bezdrátovou pistolí nebo miniaturní minipistolkou i pro ty nejjemnější práce.

Home survival kit

Výborný tip na vánoční dárek představuje kufřík pro domácí přežití, který obsahuje láhev na pití pro dodržení pitného režimu, lampičku, lékárničku první pomoci, masku proti prachu, univerzální náčiní do kapsy obsahující jedenáct nástrojů (nožík, nůžky apod.) a praktického průvodce pro bezpečný chod domova.

Lampička na auto

Posviťte si na vaše auto! Tato lampička s polohovací hlavou se pomocí magnetu připevní na karoserii a světlo svítí čtyřmi směry. A pokud si k ní pořídíte ještě bezpečnostní soupravu pro automobil, obsahující například propojovací kabely, pracovní rukavice nebo výstražný trojúhelník, poradíte si na silnici v každé situaci – i bez chlapa!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky