Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Víme, proč ženy odmítají sex

Víme, proč ženy odmítají sex
Víme, proč ženy odmítají sex
Zdroj: Thinstock

Podívejme se na důvody, které podle ankety německého deníku Bild uváděly pro takové činění ženy nejčastěji. Najdete mezi nimi i ty vaše?

Mohlo by vás také zajímat: 10 problémů, které ženy v partnerství štvou nebo Tajemství ženské touhy odhaleno

Špatná osobní hygiena

Hlavu si myje jednou za čtrnáct dní a deodorant snad v životě neměl v ruce. Není divu, že ženám prototyp přírodního muže nejde ani pod nos, natož aby jej pozvaly do své postele.

Pánské jízdy

Místo aby s ní šel na romantický film s Georgem Clooneym, pije v hospodě se svými kumpány do němoty. A pak se ještě diví, že mu žena, když ji v posteli v alkoholovém opojení chce obejmout, nastaví loket.

Pan Skvělý

Egoista, který se v posteli nechává ženou hýčkat a pomýšlí jen na své vlastní potěšení, nakonec zapláče nad výdělkem. Jednoho dne se mu totiž stane, že jeho partnerku přestane zajímat jeho one-man show.

Zdroj: Thinstock

Najedl se očima, tak bude mít půst

Při večeři v restauraci, která měla být původně romantická, se neustále otáčí za přítomnou blondýnou. Když pak přijde na placení, dostane servírka spropitné skoro tak obrovské, jako jsou její ňadra. Může se pak takový gentleman divit, že jeho partnerka najednou ztratí zájem o sex?

Zápach v ústech

Olomoucké tvarůžky, gyros či steak s česnekovou omáčkou. Jsou to všechno lahůdky, ale dech po nich zrovna nevoní. Celibát na několik dalších hodin je téměř zaručen.

Domácí trest

Promenuje se v botách od bahna po celém bytě. Nikdy se neobtěžuje vyndat vyprané prádlo z pračky. Ženy už jsou dnes přece jen emancipovanější, takže i jim někdy dojde trpělivost. Zákaz sexu patří mezi jeden z trestů.

Sex za botičky

Nejedna žena považuje sex za výměnný obchod. Jeho intenzita se poté může odvíjet od hodnoty věci, kterou od milence dostane darem. Běda ale, jakmile jsou vyhlídnuté luxusní boty nad jeho finanční možnosti. To pak místo sexu musí poslouchat řeči o tom, jak ji ukrutně bolí hlava.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky