Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

V sexu už nemůže? Tohle mu pomůže...

Zdroj: Profimedia.cz

Toužíte po prodloužení rozkoše při milování? Zdají se vám vaše sexuální hrátky příliš krátké?

Málokdy stihnete dosáhnout orgasmu při milování? Pak vám přinášíme skvělé tipy, čím si můžete rozkoš prodloužit! Ve vašem intimním životě jsou určitě chvíle, kdy byste chtěla ještě a ještě pokračovat v milování, ale váš miláček již nemůže. Pak tu máme pro vás inspiraci, tzv. erekční kroužek.

Aby déle vydržel...

Erekční kroužek je erotická pomůcka, která se používá k prodloužení milování. Stačí jej nasadit na kořen mužské chlouby, kterou kroužek stáhne a zadrží v ní krev. Tím prodlouží erekci a zpomalí vlastní vyvrcholení, které pak trvá déle.

A že je z čeho vybírat!

Erekční kroužek bývá vyroben z gelového materiálu, kůže, plastu, měkké želatiny, silikonu či latexu. V každém sex-shopu najdete mnoho druhů těchto kroužků. Mají různou šířku, tvar, zdobení, barvy i provedení. Existují kroužky tenké, široké, hladké či s různými výčnělky k dráždění klitorisu. Kroužky vibrační či bez vibrace. S bezdrátovými mikrostimulátory nebo bez nich. Kroužky od těch nejjednodušších až po ty luxusní s mnoha stimulačními doplňky. V nabídce jsou desítky samostatných kroužků jednotlivě, ale i celé sady. Erekční kroužky mohou být i součástí erotických setů.

Po sexu

Dvakrát delší vyvrcholení

Vašeho partnera určitě vzruší již samotné nasazování a usazení kroužku vaší rukou nebo ústy. A co teprve bude následovat! Vrcholné vzrušení bude místo běžných pěti až osmi vteřin trvat dvakrát déle. Také se zvýší počet stahů a výstřiků, třebaže nebudou tak silné jako při milování bez použití erekčního kroužku. A po vyvrcholení nahromaděná krev ještě brání okamžitému opadnutí penisu. Erekční kroužek prodlouží vaši rozkoš a zaručí vám zajímavý zážitek. Vás partner novou hračku určitě ocení.

Stydíte se? Nakupte přes internet!

Jestliže vás naše řádky navnadily a vy jste se rozhodla tuto zajímavou erotickou pomůcku zakoupit, možná se ptáte, zda musíte do obchodu fyzicky dojít. S vaším vlastním obličejem a s rizikem, že vás uvidí někdo známý. Pokud se stydíte zajít do sex-shopu v okolí, zvolte jednodušší, pohodlnější a anonymnější formu nákupu. Internet!

Diskrétně a jednoduše

K vašemu velkému štěstí totiž existuje mnoho elektronických sex-shopů, které nabízejí spoustu erotických pomůcek, sexy spodního prádla a mnoho jiného. Od žertovných předmětů až po DVD s erotickými filmy. Díky elektronickému sex-shopu si můžete v klidu a pohodlí vlastního domova prostudovat jednotlivé druhy nabízeného zboží, jejich vlastnosti, materiál, provedení i cenu a vybrat to nejvhodnější. Samozřejmostí je možnost použití bezhotovostní platební karty, platby šekem či zaplacení zboží při převzetí dobírky. Tady jistě oceníte diskrétní balení vaší objednávky.

Tipy Kafe.cz

Erotík – silikonové erekční kroužky 

Erotík – silikonové erekční kroužky

Pokud chcete vyzkoušet. Jaký kroužek by vám nejvíce vyhovoval, kupte si rovnou celou sadu. Každý má jinou barvu, tvar a výstupky, a tak nezbývá, než všechny vyzkoušet.

Cena: 450 Kč (sexshop.cz)
 

Lasoo blue 

Lasoo blue

Místo kroužku můžete vyzkoušet i laso. Jde o speciální smyčku, která je velmi pohodlná, měkká, jemná a přizpůsobivá.

Cena: 292 Kč (sexshop-vibratory.cz)
 

Erekční kroužek Maximum Metal 

Erekční kroužek Maximum Metal

Kroužků je na trhu nepřeberně, tak třeba vám bude vyhovovat právě ten se stimulujícími kovovými kuličkami v transparentním silikonovém provedení, které zároveň ženu příjemně dráždí.

Cena: 399 Kč (sexshopik.cz)
 

Kroužek na dálkové ovládání 

Kroužek na dálkové ovládání

Zajímavým kouskem je i kroužek, který je nejen vibrační, ale vibrace si zároveň můžete regulovat pomocí dálkového ovládání.

Cena: 499 Kč (sexshop1.cz)
 

Vibrační kroužek s motýlkem 

Vibrační kroužek s motýlkem

Skvostné chvíle můžete zažít s tímto kouskem. Jde o stimulační a zároveň erekční kroužek s vibračním vajíčkem, na kterém je posazený stimulační motýlek. Perfektně dráždí najednou oba partnery!

Cena: 499 Kč (erosstar.cz)
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky