Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Toto video vyvolává tzv. BEZKONTAKTNÍ ORGASMUS. Zafunguje i na Vás?

orgasmus bezkontaktní
orgasmus bezkontaktní
Zdroj: www.youtube.com

Účelem tohoto videa je dosažení tzv. bezkontaktního, neboli spontánního orgasmu. Jedná se o nejvzácnější a zároveň nejpříjemnější z druhů sexuálního vyvrcholení. Není při něm používána jakákoli forma fyzické stimulace. Jde tedy čistě o záležitost mozku, nikoli těla. Bude video fungovat i na Vás

Se spontánním orgasmem se nejčastěji můžeme setkat  ve spánku, obvykle jej vyvolá erotický sen,  jen v ojedinělých situacích nastává při plném vědomí. I v tomto případě jej spouští intenzivní myšlenka se sexuálním obsahem. 
 
Proměnlivé obrazce na tomto videu působí přímo na centrum sexuality v podvěsku mozkovém, který začne produkovat oxytocin (lidově hormon lásky) způsobující slastné pocity a nepřímo i orgasmus.  
 
Při sledování toto video buďte trpěliví a neočekávejte "zázrak" ihned. Dvacet minut by však měla být dostatečná doba, aby se účinek plně dostavit. 
 
6% lidí ze vzorku, na kterém bylo video testováno, zaznamenalo orgasmus dvojnásobný, u 0,5% se vyvrcholení dostavilo dokonce 3x. Už 16% účastníků experimentu se spustil silný orgasmus bez jakýchkoli předchozích příznaků sexuálního vzrušení. 
 
Jak na Vás fungovalo video? Napište nám na kafe@vlp.cz. Vaše zkušenosti nás zajímají!
 

 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky