Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Toto video má vyvolat tzv. BEZKONTAKTNÍ ORGASMUS. Funguje i na Vás?

orgasmus bezkontaktní
orgasmus bezkontaktní
Zdroj: www.youtube.com

Účelem tohoto videa je dosažení tzv. bezkontaktního, neboli spontánního orgasmu. Jedná se o nejvzácnější a zároveň nejpříjemnější z druhů sexuálního vyvrcholení. Není při něm používána jakákoli forma fyzické stimulace. Jedná se čistě o záležitost mozku, nikoli těla.

Se spontánním orgasmem se nejčastěji můžeme setkat ve spánku, obvykle jej vyvolá erotický sen, v ojedinělých situacích se může objevit při plném vědomí. I v tomto případě jej spouští intenzivní myšlenka se sexuálním obsahem. 
 
Proměnlivé obrazce na tomto videu působí přímo na centrum sexuality v podvěsku mozkovém, který začne produkovat oxytocin (lidově hormon lásky) způsobující slastné pocity.  
 
 

 
 
 
Při sledování toto video buďte trpěliví a neočekávejte“ zázrak“ ihned. Dvacet minut by však měla být dostatečná doba, aby se účinek plně dostavit. 
 
6% lidí ze vzorku, na kterém bylo video testováno, zaznamenalo orgasmus dvojnásobný, u 0,5% se vyvrcholení dostavilo dokonce 3x. Už 16% účastníků experimentu se spustil silný orgasmus bez jakýchkoli předchozích příznaků sexuálního vzrušení. 
 

Ještě by vás mohlo zaímat: Klitoris, 4 fakta, o kterých jste neměli ani tušení

 
Jaký účinek na Vás video mělo?  Napište nám na kafe@vlp.cz nebo na naš FB.
 
Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky