Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Téma Vlasty: Jakého chlapa můžete ulovit?

Zdroj: Profimedia.cz

Třicítka už je dávno za vámi, život máte pod kontrolou, za sebou solidní kariérní cestu, jste poučená různými vztahy a přesně víte, jakého muže v životě chcete. Háček je jen v tom, že ti vysnění už došli.

Úplně beznadějné to zase není. Kdesi v „Horní-Dolní“ nebo ve Venezuele určitě žije muž, který téměř splňuje všechny podmínky ve vašem seznamu. Navíc dnes máte reálnou šanci ho vystopovat i bez toho, že byste odešla od počítače. Ale než se k té své zlaté jehle v kupce sena dostanete, popíchat se můžete o cokoli a kohokoli. Pozor na nejčastější a nejnebezpečnější případy, se kterými svobodné ženě přes třicet hrozí čelní srážka. Hlavně, abyste nepropadla panice, že vám ujíždí poslední vlak, do kterého musíte bezpodmínečně nastoupit.

Právě vychází nová Vlasta - nejoblíbenější týdeník pro ženy

V novém čísle najdete:

  • Bára Basiková: Theo je moje odměna
  • Dosud nezveřejněné fotografie Báry Basikové + tipy slavných maminek
  • Kupón: 20% sleva na hodiny tance
  • Celulitida: Víme, jak na ni!
  • ... a mnoho dalších témat
  • Předplatné Vlasty
Časopis Vlasta

Rozvedení sobci

Užívají si svůj nový život plnými doušky a je velmi lákavé dát se vtáhnout do víru drahých večeří, skvělých večírků a báječného sexu v jejich perfektně zařízených nových bytech. Rozvod je zbavil nepříjemných závazků, otravných povinností a otevřel jim nové možnosti dohnat zmeškané. Naplno se realizují v práci, zvyšují svůj životní standard, plní si tajné sny z dob, kdy sotva spláceli půjčku na novou televizi, denně formují své bicepsy v posilovně a vodí si do postele ženy, na které si před pár lety ani netroufli pomyslet.

Pokud se po jeho boku objevujete delší dobu, asi jste skutečně třída a vaší největší devizou je vaše nezávislost a samostatnost. Žijete každý svůj život, který se protíná při sexu a společenských akcích. Zbytečně se budete snažit o víc. Tito pánové netouží po společném rozpočtu, kompromisech ve jménu vztahu, nové tchyni nebo dalším uvřískaném miminu s jejich geny. To vše už jednou měli a o reprízu většinou nemají zájem.

Jak to může dopadnout: Pochopíte pravidla a na dobu určitou si užijete výhody této známosti. Při pokusu povýšit ji na vážný vztah podle vašich představ většinou následují rozlámaná srdce a sebevědomí na nule.

Zadaní svůdci

Teď nemluvíme o ženáčích, protože pokud máte alespoň kousek zdravého rozumu, dáte mužskému zavalenému hypotékami a dětmi pokoj, případně ho pošlete s jeho pokusy o prohloubení kontaktů hned zkraje kamsi. Řeč je o pánech zacyklených v dlouholetých vztazích, ve kterých je jim sice pohodlně a bezpečně, ale už je začínají trochu nudit. Na těchto mužích je nebezpečné hlavně to, že ze všech pánů tvorstva, které potkáváte, jsou tito nejpoužitelnější. Většinou jim nepáchnou nohy, mají dobrý vkus, solidní existenci, dá se s nimi o čemkoli bavit, umí být vtipní, šarmantní a když mají pravidelný sex, nechovají se jako nevybouření puberťáci. Bez prstýnku a právních závazků se navíc zdají i dostupní. Přebrat někomu milého nebo „rozbít rodinu“ je přeci jen rozdíl. A tak se lehce dáte přesvědčit, že vy jste jiná; jste múza, kterou hledá. Je očarovaný vaší nezávislostí a intelektem zrovna tak jako obsahem vašeho výstřihu. Dříve než se nadějete, zmítáte se ve vztahu, od kterého vy čekáte legalizaci a on osvěžení. Trochu vám sice vadí, že se vídáte hlavně u vás doma (jen když on může) a že na skleničku chodíte jen do zapadlých barů na periferii (a on se přitom nervózně rozhlíží), ale nakonec vás vždy nějak uchlácholí a udrží v blahé naději, že se vše změní a vy budete ta vyvolená.

Jak to může dopadnout: U nerozhodných typů se vaše šance značně zvýší, pokud otěhotníte dříve než „ta druhá“. Obvyklejší předpověď je ale taková, že se objekt vašeho zájmu najednou odmlčí a vy se od nějaké dobré duše dozvíte, že se z vašeho milého stal novomanžel. Mezi záletníky se občas najdou i „chytráci“, kteří i poté budou chtít pokračovat ve vaší společné aférce, jakoby se nechumelilo. Nu, pokud jste až natolik zoufalá…

Báječná partie

Na tržišti s láskou existuje dnes už poměrně silné zastoupení svobodných mužů „v nejlepších letech“ (zhruba od 35 let výše), kteří jdou doslova na dračku. Dlouhodobý vztah s nimi totiž slibuje slušné zabezpečení a určitý společenský status. Skvělými partiemi bývají hlavně úspěšní a slušně vypadající podnikatelé nebo vážené kapacity v dobře placených profesích. Podmínky konkurzu jsou ovšem poměrně přísné – není to zkrátka pro každou. Rozhodující jsou věk, sociální zařazení a tělesné proporce. Když projdete přísným výběrovým sítem, může vás úplně omámit pocit, že se na vás usmálo velké štěstí. Ale opatrně s tou radostí! Většina těchto mužů zná vlastní cenu a nerada se vzdává své absolutní svobody. Navíc jsou zvyklí, že všechno a všichni fungují podle jejich pravidel a přání a nevidí důvod, proč by to mělo být ve vztahu jinak. Potřebují partnerku, která je především pěkně reprezentuje a zbytečně nekomplikuje jejich dobře zorganizovaný skvělý život.

Jak to může dopadnout: Pravděpodobně skončíte jako jedna z putovních trofejí. Ale je nemálo mužů, kteří si v určitém věku skutečně hledají partnerku pro život. Přednost dávají silným a vzdělaným ženám, které se pak paradoxně snaží předělat na domácí hospodyně.

Hledači pokladů

Své si užili, už jsou klidní a vybouření, kariéra je pěkně rozběhnutá, bydlení a hmotné statky mají zajištěné a tak se začínají poohlížet po ženě na celý život. Mají ale neuvěřitelné nároky a téměř nulovou schopnost přizpůsobit své zvyky a životní styl někomu jinému. Nejen muži, ale obecně lidé po třicítce jen velmi těžko mění své priority, zvyky a režim. Tito pánové hledají ideální partnerku, dokonalou ženu, která v podstatě neexistuje, a tak zoufale střídají jednu „vážnou známost“ za druhou, přičemž první je moc povrchní, druhá je kariéristka, třetí málo přizpůsobivá, další má pochybnou minulost a ta poslední neuměla vařit a nosila strašně velké výstřihy. Pokud se nezamilují až po uši, budou tito hledači stále častěji naříkat nad tím, že nikde na světě neexistuje normální ženská. Po mnoha citových „úrazech“ mají srdce zamknuté na dva západy a k výběru životní partnerky přistupují až beznadějně věcně a prakticky. O jejich vlastní nedokonalosti jim přitom hlavou neprolétne ani náznak myšlenky.

Jak to může dopadnout: Jestliže nejste jeho osudová žena, se kterou úplně ztratí hlavu, asi se kvůli některému ze svých nepřekonatelných charakterových nedostatků brzy ocitnete na seznamu bývalých kandidátek na manželství.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky