Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Televize: Zabiják sexu?

Televize: Zabiják sexu?
Televize: Zabiják sexu?
Zdroj: Devět a půl týdne: Profimedia.cz, spodní prádlo Fauve

Televize v ložnici ničí sex! Alespoň to tvrdí vědci. Páry bez televize prý mají styk dvakrát častěji.

Co v posteli dělat, co jíst, pít a co na sebe, aby to nepotkalo i vás? A na co se tedy dívat, pokud už televizi v ložnici máte, abyste přišla o co nejméně sexu? Poradíme vám!

Hodina televize před spaním

Více než desetina partnerských dvojic má v ložnici televizi a minimálně hodinu denně ji před spaním sleduje. To však může vážně narušit jejich intimní soužití… Světová asociace Ženy a kvalita života totiž zkoumala rozdíly mezi páry, které mají televizi v ložnici a které se v posteli raději věnují sami sobě, a došla k těmto závěrům:

  • Páry bez televize v ložnici měly pohlavní styk dvakrát častěji.
  • Přesně 57 % mužů v případě zapnuté obrazovky nechce o sexu ani slyšet.
  • A 42 % žen je na tom obdobně.

Jenže ruku na srdce – někdy je prostě fajn svalit se do peřin a spokojeně usnout například u Ordinace v růžové zahradě. Jenže jak to udělat, aby vám televize neničila sexuální život a přitom jste ji nemusela z ložnice vyhodit? Tady je pár zaručených tipů...

Zdroj: Devět a půl týdne: Profimedia.cz, spodní prádlo Fauve

KAFE.cz doporučuje:
Co si pustit (a nepustit) před spaním

ANO
Nejlepší atmosféru navodí erotické pořady a filmy. Pokud nejste zrovna fanynka pornografie ani jemných sexyfilmů, doporučujeme Základní instinkt nebo Devět a půl týdne. Skvělou kulisou k milostnému dovádění jsou paradoxně i politické debaty, nudné intelektuální pořady (možná proto půlka národa v anketách uvádí, že sleduje nejraději ČT2) a teleshopping. Pokud jde o sport, erotickou náladu vzbudí snad jedině krasobruslení, kategorie taneční páry.

NE
Pro muže je sex na druhé koleji, když je v televizi fotbal nebo hokej, případně když se koná Olympiáda nebo mistrovství světa v čemkoliv. Pánové jsou totiž ochotní bedlivě sledovat i cyklokros a curling. Zabijákem sexu pak jsou i horory a napínavé thrillery.

Zdroj: Devět a půl týdne: Profimedia.cz, spodní prádlo Fauve

KAFE.cz doporučuje:
Jak se do postele obléknout

ANO
Ženy mohou popustit uzdu fantazii. Průhledná noční košilka, erotické prádlo, punčochy… To všechno jsou osvědčené metody. Ale můžete vyzkoušet i další triky – romantické šaty ke sledování Pretty Woman nebo převlek za zdravotní sestřičku (to když jde Ordinace v růžové zahradě) – tohle samozřejmě myslíme trochu s nadsázkou...

NE
V televizním pytli to opravdu nepůjde. Ledaže byste si tam vlezli oba. Erotické atmosféře ale nepřispěje ani župánek ála babička Homolková, pruhované pyžamo či tepláková souprava.

KAFE.cz doporučuje:
Co si k tomu dát dobrého

ANO
Od věci rozhodně není šampaňské, dobré víno či sklenička koňaku. K zobání se hodí olivy, kousky ovoce a zeleniny. Tohle všechno totiž můžete využít i při milování.

NE
Pivo z lahve, slané oříšky a brambůrky. Také nakrájený špek je sice velká dobrota, ale laskání umaštěnou rukou vážně není nic extra.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Nejméně romantický národ?

Nejméně romantický národ?

Jaký je podle vás nejméně romantický národ na světě? Kupodivu jsou to Britové. Alespoň podle průzkumu zdejších vědců. Chladný anglický gentleman se…

Akční letáky