Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Těchto 10 překvapivých podivností muži na ženách milují. Jaké to jsou?

Toto se skutečně mužům libí!
Toto se skutečně mužům libí!
Zdroj: youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Ženy si myslí, že musí být dokonalé, aby se mužům líbily, ale opak je pravdou. Muži na nich totiž milují právě ty věci, co se jim nelíbí. Nevěříte? Průzkumy to tvrdí! Zeptejte se vašeho protějšku a uvidíte, jestli je to pravda.

Společnost Taylor Nelson Sofres prováděla ve Velké Británii rozsáhlý průzkum v oblasti mezilidských vztahů, ze kterého vzešlo mnoho zajímavých faktů. Dotazník vyplňovalo 1000 mužů a 1000 žen. Část otázek v dotaznících pro muže i ženy směřovala k tomu, co mají na opačném pohlaví nejraději. Z osmdesáti položek měli lidé zatrhnout 10 nejsympatičtějších. Mezi nejčastější mužské odpovědi překvapivě patřilo stárnutí, nedokonalé zuby nebo mírná potrhlost. Co dalšího muži milují na ženách se dozvíte dále.

Nedokonalé zuby

Je skutečným mýtem, že se mužům na ženách líbí vybělené rovné úsměvy. Naopak! Muži na ženách oceňují nedokonalosti, jako třeba mírně křivé zuby, mezírky, nebo malý předkus. Díky nim jste totiž originální a oni si vás spíše v té záplavě tuctovosti všimnou. Stejně tak i znaménka dokáží upoutat pozornost. Tak se jich nezbavujte a vězte, že na ně můžete sbalit muže svých snů.

Vyčesaný culík

Rozpuštěné vlasy jsou pěkná věc, ale když si je hezky vyčešete do ohonu nahoře na hlavě, tak rozhodně na muže uděláte větší dojem. Takže šup pro gumičku. Muž díky tomuto účesu uvidí vaši krásnou tvář, odhalíte mu ladnou křivku krku a zad a on se tak může zasnít. Díky takto vyčesané kštici tedy uvidí více vás a to rozhodně chcete. Proč se skrývat za účesem, který vás zahaluje, když máte tolik co nabídnout.

Bledá pokožka

Ačkoliv se ženy snaží o pravý opak, tedy být bronzové od hlavy k patě, tak by měli vědět, že mužům se nejvíce líbí bledší typy. Souvisí to s jejich pocitem, že taková žena je čistá, vznešená, skromná a dobrotivá. Což jsou vlastnosti, které u nich nejvíce preferují. Tmavší typy jsou podle mužů totiž více promiskuitní a to není zrovna to, co by vědomě chtěli k dlouhodobějšímu vztahu.

Stárnutí

Čas nezastavíte, tak se s tím smiřte a nebojte se ukázat vrásky a nebo prošedivělou kštici. Muži oceňují zralou a sebevědomou ženu, která už ví, co chce, a nemusí si na nic hrát. S vráskami přichází zkušenosti a ty jsou pro ně k nezaplacení. Skuteční muži to berou tak, že vedle sebe nechtějí mít nezralé střevo, co se jich pořád na něco ptá, ale spíše vyzrálou ženu s vlastním názorem na věc.

Buďte nemotora

Proč byste se před mužem měla chovat nemotorně? Protože se díky tomu může on před vámi blýsknout svou šikovností. Takže tím, že před ním uklouznete, mu dáváte najevo svou zranitelnost. A u nich tak může vyniknout jejich ochranitelský komplex, který mají opět od dávnověku zakódovaný. Ale pamatujte, i zde platí, čeho je moc, toho je příliš, takže to zase s tou nešikovností moc nepřehánějte.

Jizvy a strie

Jsou to právě tyto nedokonalosti, co činí ženu ženou, a správní chlapi si to uvědomují, a proto je na ženské kůži tolik milují. Vaše tělo jimi vypráví nějaký příběh a chlapy zajímá, jaký je. Takže neskrývejte a vyprávějte. Třeba, jak jste shodila 50 kilo, protože jste chtěla něčeho dosáhnout, nebo jste spadla z té nejvyšší větve na stromě v babiččině zahradě, abyste si utrhla tu nejlepší hrušku, co tam rostla.

Bříško s faldíky

Asi si teď ťukáte na čelo, ale my to myslíme vážně! Mužům se vážně líbí, když má žena ty správné křivky a s těmi většinou chodí ruku v ruce i menší bříško s faldíky. Nemyslíme tím nějaké obří špeky (i když i ty některým mužům připadají sexy). Muži totiž mají už z pravěku zafixováno, že větší břicho znamená dobře živenou ženu a ta jim bude rodit zdravé potomky. A o to jim nakonec většinou jde, aby mohli předávat dál své geny.

Funění a chrochtání při smíchu

Proč by se tohle mělo chlapům líbit? Přece proto, že když funíte a chrochtáte při smíchu, tak se skutečně smějete a nic nepředstíráte. Nejde tedy o žádnou hru, kterou s ním hrajete, aby si myslel, že je vtipný. Tyhle zvuky byste totiž určitě nechtěla před nikým ukazovat, takže se mu díky nim i otevíráte a dokazujete mu, jak mu věříte, a že je vážně vtipný. O což se snaží většina mužů.

Peprnější slovník

Další pikantností, co se mužům líbí, je, když žena občas dokáže mluvit řádně peprně. Samozřejmě toto pravidlo neplatí pro první návštěvu u partnerových rodičů. Ale před jeho kamarády si nehrajte na dámičku a pořádně se snimi zasmějte u lechtivých vtípků, které jim budete vyprávět. A mohou být i o blondýnkách, ačkoliv máte sama vlasy jako slámu. Alespoň poznají, že si dokážete udělat legraci i sama ze sebe.

Pořádný jedlík

Muži milují, když se žena v jejich přítomnosti pořádně nacpe. Říká tím totiž, že má sebevědomí a je to požitkářka. A to se jim hodně líbí, protože očekávají, že bude smyslná i v jiných oblastech. Co horšího se muži může stát, než když pozve ženu na večeři, ona mu sní celou porci jeho hranolek, zatím co si objednala salát, aby před ním nevypadala nevhodně. Ostych v jídle je před mužem rozhodně na škodu. Takže, když máte chuť na kuřecí křidýlka s omáčkou, tak si je dejte a užijte si každé sousto.

A co ženy? Napneme vaši zvědavost. Co se nejvíce líbilo ženám na mužích se dozvíte na Kafe.cz přesně za měsíc :-)

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky