Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Squirting = neopakovatelný ženský orgasmus

Neopakovatelný ženský orgasmus = Squirting
Neopakovatelný ženský orgasmus = Squirting
Zdroj: Thinstock

Squirting zažije alespoň jednou za život každá třetí žena a většina partnerů je z něj prý nadšená. Víte, co to squirting je a jak probíhá? My ano!

Jedná se o tzv. mokrý orgasmus. Nekontrolovatelný výbuch vášně, výstřik, který by i muži mohli závidět, mokrá prostěradla a peřiny, neopakovatelná slast. To jsou jen některé z věcí, které se spojují se squirtingem. Setkat se s ním je však poměrně vzácné. Dvě třetiny žen ho nikdy nezažijí, třetina se s ním setká, ale některé ho zažijí jen jednou. Všechny se však svorně shodují na tom, že jde o jedinečný zážitek, na který se nezapomíná.

Mohlo by vás také zajímat: Tajemství ženské touhy odhaleno nebo Ženský orgasmus: Nejnovější fakta a tipy

Věděli jste, že:
  • S mokrým orgasmem se podle odhadů setká až 30 % žen.
  • 11 % žen, těch, které mokrý orgasmus zažívají, jej dosáhne při pohlavním styku a nezávisle na vyvrcholení.
  • 46 % žen schopných squirtingu má »ejakulaci« při orgasmu.
  • 41 % žen má mokrý orgasmus jen při masturbaci.

Zdroj: Thinstock

Dva pohledy mužů: Nadšení i nechuť

Zatímco ženy, které mokrý orgasmus zažily, na něj většinou pějí chválu, muži se na něj dívají různě. Někteří jsou z takové partnerky nadšení a přímo se honí za tím, aby dosáhla vrcholu. Existuje ale i druhá, daleko menší skupina, které to vadí, a ještě se takových partnerek štítí. Nedokážou totiž pochopit, že i žena může ejakulovat!

Partner se mě štítí

„Mám to štěstí, že občas mívám mokrý orgasmus. Přála bych všem, aby zažily ten pocit, který při něm cítím. Můj partner se na to ale dívá jinak. Když to se mnou zažil poprvé, dokonce odešel s tím, že jsem neudržela moč! Ani když pochopil, o co jde, nezvykl si. Snaží se sex urychlit, abych mokrý orgasmus neměla. Pokud ho stejně dosáhnu, hned odchází z ložnice s tím, že se vrátí, až kompletně převleču postel. Mám pocit, že se mě štítí,“ stěžuje si Hana (26).

Ženský ejakulát není moč

Spousta mužů se mylně domnívá, že tekutina, která se v takové situaci ze ženy line, je moč. Tak to ale není. Ženský ejakulát je bez zápachu, chuti i barvy (jen napoprvé se v něm může objevit nepatrné množství moči). Skládá se z fosforečné kyseliny, glukózy, fruktózy a sacharózy. Protože žena je ho v některých případech schopna vyprodukovat až dvě deci, je jasné, že po sobě může zanechat menší spoušť, ale po zaschnutí po něm stopy zmizí.

Zdroj: Thinstock

Bod G a mokrý orgasmus: Bez něj to nejde!

Experti soudí, že mokrý orgasmus může souviset s drážděním bodu G, protože ten leží kousek od Skeneho žláz. Ty se nacházejí po obou stranách vývodu močové trubice a právě v nich se během vzrušení tvoří tekutina, onen ženský ejakulát. Při vyvrcholení dojde k jejímu výronu, podobně jako u mužů. Způsob dráždění je proto pro vznik mokrého orgasmu velmi důležitý a je také důvodem, proč ho některé ženy zažijí jen jednou. Na internetu ale kolují různé návody, jak mokrý orgasmus vyzkoušet – například drážděním prsty partnera v misionářské poloze nebo pomocí vibrátoru s výstupkem pro bod G

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU