Romantická procházka v Santa Monice

Čokoládová kráska Halle Berry a její přítel, herec Olivier Martinez využili krásného počasí a vyrazili na procházku a nákupy v Santa Monice. Hereččina malá dcera Nahla byla zrovna u tatínka (se kterým se hvězda neustále hádá). Snímek je jen pár dní starý a vypadá to, že v páru, který se seznámil před dvěma lety, momentálně všechno klape.

Tajná třetí svatba

Půvabná Kate Winslet se potřetí vdala. Věděli jste to? Jejím manželem je manažer cestovního ruchu Ned Rocknroll (to je tedy pseudonym! Žasneme, co lidé nevymyslí), se kterým se seznámila loni na prázdninách. Kate má dvě děti, každé s jiném režisérem - Samem Mendesem a Jimem Threapletonem ze dvou předchozích manželství.

Jen pro pořádek: Její současný manžel se narodil jako Abel Smith.

Osudová žena a zajíček

Herečka Sharon Stone rozkvetla. Měla období, kdy si stěžovala na postupující věk a fakt, že dostává málo rolí. Dokonce měla mozkovou příhodu, kterou lékaři přičítali stresu... Teď všechno hodila za hlavu a jen si užívá. Sedmadvacetiletému argentickému top-modelovi Martinu Micovi se čtyřiapadesátiletá Sharon líbí. To je přece zjevné.

Osudová žena a zajíček po česku

Dlouho se herečka Alice Bendová zdráhala oficiálně představit veřejnosti nového přítele. Po patáliích s nevěrným manželem Václavem Bendou se jí ani nedivíme, že potřebovala nějaký čas na uklidnění soukromého života. Její přítel Michal Topol je o dvanáct let mladší.

Třetí potomek s idolem

Všem fanynkám zpěváka a herce Vojty Dyka sebrala vítr z plachet žena, kterou by po jeho boku před časem netipoval snad nikdo. O sedm let starší, stále ještě vdaná maminka od dvou dětí... Herečka Tatiana Vilhelmová! Ten, kdo tomuto vztahu přičítal jepičí život, hodně se spletl. Společný potomek je na cestě a nastávající rodiče vypadají stále zamilovanější.

Čerstvá láska

Slovenská herečka Andrea Kerestešová, známá ze seriálu Vyprávěj, byla několik let nezadaná. Ale pak se do vztahů pustila. Napřed prožila jeden krátkodobý s asistentem režie seriálu. Před několika dny však celkem překvapivě přiznala, že v jejím osobním životě nastala změna. Na brněnském Plese v Opeře v Mahenově divadle si vyměňovala něžnosti s Mikolášem Růžičkou, členem populární skupiny Republic of Two (na snímku).

Emo, kdo je ten muž?

Je bohatá a slavná, svět ji považuje na novodobou fashion ikonu - milióny dívek si přejí být jako ona. Partnera si ovšem herečka Ema Watson mezi známými tvářemi nevybírala. Studenta a muzikanta Willa Adamowitze potkala v kampusu na Oxford University. Než si prý uvědomil, s kým randí, zamiloval se. Mladá dvojice si už společně pronajala byt a o víkendu obvykle chodí nakupovat dobroty, se kterými se do něj zavře:-)

Polibek pro slavnou ženu

Herečka Helen Mirren a nádherný polibek, který dostala od svého manžela, režiséra Taylora Hackforda před několika dny, když byla odhalena její hvězda na chodníku slávy v Hollywoodu. Manželé jsou od roku 1997, Taylor Helen dlouho přesvědčoval, aby si ho vzala. Ona teď tvrdí: "Nechápu, proč jsem tak dlouho váhala."

Pusa za ucho

Brali se v roce 1993 a mají spolu dvě děti. Nádherná herečka Michelle Pfeiffer a mocný televizní producent David E. Kelly. Takhle ji překvapil polibkem za ouško. Milé...

Věděla jste, že Michelle kdysi dostávala zamilované básně od herce Vala Kilmera? Když se podíváte na Vala Kilmera dnes (plus na další slavné muže, kteří nezvládli stárnutí), zjistíte, že si vybrala správně.

Vezmeš si mě, Anne?

Herečka Anne Hathaway s přítelem Adamem Shulmanem, který je rovněž herec, chystají svatbu. Chodí spolu už čtvrtým rokem, takže se to tak trochu dalo čekat. Adam požádal svou lásku o ruku romanticky, ale podrobnosti prozradit nechce. Těšíme se na svatební fotky, určitě budou skvělé!