Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Alex (33): Jsem šťastná single žena, okolí mi to ale nedokáže odpustit

Alex Frost je stále single
Alex Frost je stále single
Zdroj: Instagram
Alex Frost je stále single

Každá žena hledá něco extra. Muže, kterého jí budou všichni široko daleko závidět. Alex Frost nemá nároky jen na svůj protějšek, ale i sama na sebe. Chce svému vyvolenému padnout do náruče s vědomím, že je schopná dát mu maximum lásky, podpory, respektu i porozumění.

Vada na kráse

Alex Frost je třiatřicetiletá úspěšná žena. Ráda cestuje, baví se, sportuje, má skvělou práci i milující rodinu. Vypadá to, že je její život perfektní, ale ona je stejně pod palbou komentářů svého okolí, protože nemá po svém boku muže. Neodpovídá klasickému modelu, jak by žena měla žít. Ona má pro svoji životní cestu ale výmluvné vysvětlení.

Jiná

"Říkají mi, že jsem jako jednorožec, který se za žádnou cenu nechce nechat chytit. Já ale nemám muže proto, že nechci. Čekám na lásku, nebráním se jí. Ale neskočím po první ohlodané kosti, kterou mi osud vplete do cesty. Celé roky se připravuji na manželství, abych byla perfektní. A hledám stejně odhodlaný protějšek."

Alex je 33 let a užívá si života. Navštívila exotický Mauricius i chladné Skotsko, udržuje se ve formě, ráda se obklopuje dětmi svých přátel a příbuzných, vaří, baví se, tančí. Svému okolí je ale trnem v oku pro svůj single život. Proč si ale nenajde muže, který by ji usnadnil cestu životem. Ona ale vztah a hlavně manželství nevnímá jako nutnost a povinnost, která je údělem každého člověka, ale jako nekonečnou cestu, která se vyvíjí a klikatí. A na takovou jízdu se chce maximálně připravit. A má několik pravidel, které hodlá praktikovat ve svobodném životě i manželství.

  • Práce
  • Spánek
  • Cestování
  • Názor
  • Terapie
  • Sex
  • Respekt

Dva jednorožci

Chce najít někoho, kdo pro ni nebude jen princ, ale král, ke kterému bude vzhlížet a vážit si ho po celý svůj život. Pokud ji ostatní přirovnávají k nespoutanému jednorožci, hledá tedy stejný druh do páru.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky