Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sexy vánoční dárek, aneb „zavolej mi do kalhotek“!

Zdroj: Profimedia.cz

Nesnášíte zvedání telefonu? S těmito kalhotkami budete netrpělivě očekávat každé další zavolání…

Není obal jako obal

Na trhu existuje řada obalů na mobil, od běžných umělohmotných či kožených, až po oblíbená pouzdra ve tvaru ponožky. Tento obal se však od ostatních podstatně liší – nejedná se totiž o žádnou klasiku, nýbrž o dámské prádlo, které nositelce poslouží i jako pouzdro na mobil! Uvítají to zejména páry, které jsou často odloučené – ať již kvůli služebním cestám, nebo kvůli vztahu na dálku. Váš miláček vám zavolá a vy se budete cítit, jako by byl u vás.

Zdroj: Profimedia.cz  

Tip Kafe.cz

Call Me Panty

Speciální kalhotky Call Me Panty jsou vyrobeny z příjemného materiálu (92 % bavlna, 8 % lycra), takže se v nich budete cítit dobře, i když mobil zrovna nebude zvonit. Prodávají se v jedné velikosti a ve speciální dárkové krabičce ve tvaru srdce, takže muž nebudete mít problém objednat to správné číslo. Více informací najdete na www.callMePanty.com.

Cena: 9.95 $ (callMePanty.com)

Žádná melodie, stačí vibrování!

Kalhotky dostaly příhodný název »Call me« (Zavolej mi) a v přední části mají kapsičku pro umístění mobilu. Výrobce doporučuje zapnout si na mobilu vibrování a říct svému partnerovi a známým, aby volali co nejčastěji.

  Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Vibrační motýlek

Zajímavým zpestřením vašeho vztahu na dálku může být i vibrující motýlek. Stačí si jej nasadit a mobil mít v dosahu dvou metrů. Jakmile vám někdo zavolá, anebo pošle SMS, malý přijímač přijme signál a motýlek začne vibrovat. A příjemné chvění vydrží i dalších 20 sekund!

Cena: 1 241 Kč (sexshopnovinky.cz)

Video: Podívejte se, jak to funguje!

Ale dost bylo slov. Není nad praktickou ukázku, a proto se podívejte na následující videa, po jejichž shlédnutí již nebudete mít o způsobu použití tohoto vynálezu pochyb:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU