1. Rafinovaná noční košilka

Svůdné košilky jsou nejjednodušším a zároveň nejúčinnějším způsobem, jak partnera zaručeně přivést do varu. Košilka by neměla odkrývat příliš - lepší je, dá-li svým střihem spíše popud k rozvoji mužovy fantazie. Jestli vsadíte spíše na vyzývavé vzory nebo sexy romantiku, zaleží jen a jen na vás. My jsme vybrali romantickou košilku Donna Xara, novinku pro letošní rok.

2. Korzet – lichotí postavě i mužskému oku

Korzety patří do ženského šatníku už od pradávna. Zprvu měly jasný úkol – stáhnout pas až do nepředstavitelných úžin a podtrhnout tak ženské křivky. Dnes se naštěstí pro krásu tolik trpět nemusí, ale korzet stále představuje rafinovaný sexy model 2 v 1 – stáhne problémové partie a ty potřebné naopak zdůrazní. Korzet si můžete vzít na večerní akci pod šaty spolu s pěkným erotickým prádlem – další pokračování je pak jen na vás.

3. Podvazky dokážou divy

Podvazky se znovu vrací do módy jakožto praktický i líbivý módní doplněk. Dokáží udržet neposedné punčochy na svém místě a zároveň nám poskytují dostatečnou volnost, na rozdíl od - zejména u mužů - nepopulárních punčochových kalhot. Podívejte se na aktuální nabídku trendy podvazků.

4. Erotický kostým nezklame

Máte chuť si s přítelem pořádně zařádit? Zahrát si třeba na striptýzový kabaret? Není nic snazšího – pořiďte si kostým letušky, sestřičky nebo třeba sexy školačky. Úspěch u mužů je zaručen! Zveřejnitelné části kompletu se pak mohou hodit třeba na firemní večírky.

5. Sexy prádlo – základ úspěchu

Chcete-li se cítit sexy, začněte pěkně od podlahy…tedy od prádla. Musí působit přirozeně, ale zároveň by mělo mít alespoň jeden rafinovaný prvek pro mužské oko – zajímavý střih, krajku či jiné zdobení. Aktuální kolekce sexy prádla za příjemné ceny si můžete objednat na e-shopu www.leontyna.cz.