Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sex v latexu: Oblíbená praktika posledních let

Sex v latexu: TOP praktika posledních let
Sex v latexu: TOP praktika posledních let
Zdroj: Thinstock

Sex v latexu není dnes nic neobvyklého. Vzrůstá totiž počet těch, které hladká guma láká. Problém ale nastává ve chvíli, kdy jsou jednomu z partnerů tyto hrátky proti srsti.

Přiléhá jako druhá kůže. Dotyky přes něj jsou mnohem intenzivnější. Je pružný a přizpůsobí se. Existuje řada lidí, které vzrušuje. To všechno se říká o latexu, který v posteli touží vyzkoušet stále více lidí.

Mohlo by vás také zajímat: Test: Vzrušuje vás sado-maso (50 odstínů šedi)? nebo Tajné sexuální fantazie: O tomhle sníte!

„Když partner do ložnice přinesl gumové rukavice, nechápala jsem. Myslela jsem si, že chce, abych mu šla umýt nádobí! Jenže to bylo jinak – přiznal se, že ho vzrušuje guma a latex. Prý chce pro začátek zkusit rukavice, ale časem by chtěl, abych si oblékla speciální latexový oblek. To mě vyděsilo. Gumu naprosto nesnáším,“ říká Gábina (28).

Věděli jste, že:

  • Až u 6,5 % lidí se objevuje alergie na latex.
  • 18 % lidí přiznává, že by rádo vyzkoušelo milování v latexu.
  • 9 % lidí přiznává, že sex v latexu vyzkoušelo a stále se k němu vrací.

Sex v latexu: TOP praktika posledních let Sex v latexu: TOP praktika posledních let Zdroj: Thinstock

Latex dělá dokonalou postavu

Koupíte ho zpravidla v sexshopech nebo ve specializovaných módních obchodech. Dejte si však pozor na to, co skutečně kupujete. Mnoho prodejců v tom totiž nemá jasno a latexem nazývají vše, co se leskne - koženku, PVC, spandex nebo lycru. Skutečné latexové oblečení nemá žádnou podšívku a je vyrobené pouze ze 100% latexu, stejně jako např. chirurgické rukavice.

Spodní prádlo, ponožky, kukly nebo rovnou celé obleky – to vše se vyrábí z latexu a nabídka na trhu je skutečně široká. Vše je dáno i vysokou poptávkou. Když si takový speciální obleček vezmete na sebe, budete zahalená od hlavy až k patě – a ještě vás to bude stát přes dvacet tisíc. Záliba v latexu roste. Podle odborníků jde o jednu z forem fetišismu.

„Proč se mi líbí latex? Protože žena je v něm neskutečně sexy. Téměř každá v něm má dokonalou postavu, navíc latex nádherně klouže. To všechno mě hrozně vzrušuje. I když se k tomu mé partnerky většinou neměly, každá, co to zkusila, přiznala, že prožitek měla mnohem větší,“ říká zástupce mužského pohlaví Emil (30). Jen tak potvrzuje fakt, že dotyky přes latex jsou údajně intenzivnější – a víc vzrušující.

Nejlepší orgasmus? V latexu!

„Když partner přišel s tím, že chce zkusit milování v latexu, nejdřív jsem se lekla. Pomyslela jsem si něco o úchylech a chtěla vzít zpátečku. Pak ale přinesl dva latexové oblečky. S nedůvěrou jsem si jeden oblékla a najednou se ocitla v jiném světě. Bylo to strašně příjemné! Partner jej začal leštit speciálním olejem na latex a já byla v sedmém nebi. Bylo to mnohem lepší, než kdybych na sobě neměla nic. Když se do něj oblékl i on a mazali jsme se vzájemně, byla jsem na vrcholu blaha. A když jsme se milovali a ty dvě gumové plochy klouzaly o sebe, měla jsem neskutečný orgasmus! Od té doby máme sex v latexu pravidelně,“ říká Ester (33), která v něm nakonec našla zalíbení.

Zdroj: Thinstock

Latex ano, ale jen když chcete oba

Láká vás sex v latexu? Tak směle do něj. Tedy pokud vaši vášeň sdílí i partner. Pro takové radovánky je totiž nezbytné, aby je chtěli vyzkoušet oba dva. Naopak je-li vám guma proti srsti, nenechejte se nutit, ani kdyby po ní partner toužil sebe víc. Takový vztah se nevyplatí držet – nebyla byste v něm totiž šťastná a stejně by si partner na latexové dovádění našel jinou.

KAFE.cz zjistilo:

Svědící vyrážka či nepříjemný ekzém. To vše se bohužel může objevit, pokud si na tělo dáte něco z latexu. Počet alergiků na gumu zkrátka roste. Odborníci dokonce mluví o tom, že v přírodním kaučuku je obsaženo zhruba 150 bílkovin, z nichž minimálně 35 může působit jako alergeny. I když se reakce na latex většinou projevuje jako vyrážka, kopřivka či otok v místě, kde ke kontaktu došlo, může u citlivých jedinců vyvolat i astma.

Pokud tedy milostné hrátky v latexu vyzkoušet chcete, udělejte si nejprve test. Obleček nasaďte na půl hodiny jen třeba na kousek paže a počkejte raději do druhého dne, zda se neobjeví alergická reakce.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky