Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sex se starším mužem

Sex se starším mužem
Sex se starším mužem
Zdroj: Profimedia.cz

Filmy s Robertem Redfordem či Richardem Gerem přímo zbožňujete a nemůžete se na ně vynadívat. Starší elegáni vás zkrátka přitahují.

Ještě před pár lety společnost odsuzovala každý partnerský svazek, který se vymykal normálu. Teď je naprosto normální, že na ulici potkáte 25letou dívku zavěšenou do padesátiletého muže nebo v metru cukrující dvacítku s mužem, který by mohl být její táta. Ruku na srdce, dámy, proč v anketách pro nejvíce sexy muže vyhrává stále George Clooney, který už rozhodně nepatří mezi koloušky?

Zajíček versus zkušený muž

Dávno už je pryč předsudek, že si mladé dívky nacházejí starší partnery jen pro peníze a určitou vypočítavost. U staršího muže můžete očekávat jeho celoživotní zkušenosti a maximální pozornost. Postelí mu prošla již řádka žen, takže ví, jak na ně a dosáhnout orgasmu by s ním tedy neměl být problém.

Sex nebude rychlovka

Se starším mužem je téměř jisté, že první společný sex nebude krátká rychlovka za nejbližším křovím v parku, případné tiché plížení kolem ložnice rodičů nebo v nejhorším nenápadné gestikulování spolubydlícímu, že si má večer skočit do kina. Můžete se těšit na vychlazenou lahvinku kvalitních bublinek, skleničky na vysoké stopce a na porci jahod jako bonus. Navíc vás čeká ničím neochuzená předehra a předem splněné jakékoli přání…

Na Kámasútru zapomeňte

Můžete namítnout, že se starším mužem nepoznáte všechny ty krkolomné pozice z Kámasútry, jelikož jeho tělo není tak ohebné. Nebo že ho může při nové pozici postihnout infarkt častěji, než vašeho bývalého spolužáka. Ale pravděpodobně vám neuteče za nějakou mladší slečnou a bude si vás opečovávat jako ten největší klenot.

Váš příběh

Radka (32):
„Od svých 17 let jsem měla vždy partnery přibližně stejně staré, jako jsem já sama. Ze začátku jsem si užívala nevázanosti. Po čase mi začalo vadit, že můj partner nemá všeobecný přehled, na dovolených jsem musela dojednávat vše já, jelikož on se za své základy angličtiny styděl a bylo pod jeho úroveň si přiznat, že něco neví a měl by žádat o radu. Navíc jsem se také s partnerem nedokázala dohodnout na založení rodiny, on se stále cítil moc mladý na to, aby se vázal. Zrovna v tu dobu k nám do práce nastupoval nový ředitel marketingu. Nejen, že se celé oddělení začalo těšit na pravidelné pondělní porady, ale i po práci si najednou každý dokázal udělat čas a zajít do baru na skleničku. Po jednom takovém sezení jsem odešla s Pavlem do jeho bytu. Hned ve dveřích mě uchvátila čistota, styl a způsob zařízení. Navíc si nemůžu vynachválit jeho pozornost, něžnosti a porozumění, které jsem s ním zažila během našeho prvního milování. Samozřejmě, že jsem slyšela o problémech s impotencí a výdrží, ale opak byl pravdou. U předchozího partnera jsem naopak řešila potíže, jak dosáhnout svého orgasmu, když jemu stačilo k vyvrcholení třeba jen deset minut. S Pavlem jsme spolu téměř sedm let a nikdy za tu dobu se nestalo, že by přišel společensky unavený a milování s ním by bylo technicky nemožné a navíc jsem nikdy nešla spát s pocitem neuspokojení.“

KAFE.cz zjistilo:

Výhody vztahu se starším mužem

  • Je málo pravděpodobné, že by vás opustil kvůli mladší ženě.
  • Je zkušený a vybouřený, a tak ví, co žena čeká a navíc máte naději, že již mnohé zakusil, a tak vám nebude běhat za jinými
  • Velmi často je finančně zajištěný, budete s ním mít komfort, který byste s mladým zajíčkem musela teprve budovat.

Nevýhody vztahu se starším mužem

  • Nemusí vám stačit v sexu, jeho potřeby a frekvence se s věkem snižují.
  • Může mít problémy s erekcí.
  • Pokud spolu máte děti, nemusí se dožít jejich dospělosti.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Sperma: Jak ovlivnit jeho chuť?

Polykání spermatu

Uspokojovat muže ústy není pro ženy zpravidla až takový problém. Ochutnat ale sperma svého partnera je někdy poněkud komplikovanější.

Akční letáky