Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sex podle Měsíce: Víme, kdy TO bude nejlepší

Sex podle Měsíce: Víme, kdy je nejlepší
Sex podle Měsíce: Víme, kdy je nejlepší
Zdroj: Thinstock

Fáze Měsíce mají na sexuální život žen velký vliv. Zatímco v době, kdy dorůstá nebo je v úplňku, je chuť na sex nejvyšší, v novoluní a v ubývající fázi je na bodu mrazu.

Na většinu mužů Měsíc takový vliv nemá, a tak pak může dojít k rozbrojům v ložnici. Partner chce sex a žena na něj nemá nejmenší chuť.

Mohlo by vás také zajímat: Chuť na sex: Co dělat, když se neshodnete nebo Význam vašich erotických snů

Věděli jste, že:

  • 75 % žen přiznává, že na ně působí úplněk.
  • 48 % žen věří tomu, že fáze Měsíce ovlivňují i sex.
  • 3 % žen říká, že podle Měsíce řídí i své plodné dny.

Zdroj: Thinstock

Zdroj: Thinstock Novoluní

Poznáte jej snadno – Měsíc na obloze nevidíte, obloha je temná a to je také důvod, proč se v tomto období často objevují úzkosti a deprese. Zároveň je však dobrým časem pro začátky nových vztahů, a tak je velkou šancí pro všechny nezadané. Co se sexu týká, pro ženy není toto období žádnou velkou slávou. Chuť na milování klesá a s ní i milostná aktivita. Na muže však tato fáze tak nepůsobí, a proto může dojít k neshodě v posteli.

Zdroj: Thinstock Dorůstající Měsíc

Když je Měsíc ve tvaru písmene D, znamená to, že dorůstá. Člověk nabírá novou sílu a energii a má čím dál tím lepší náladu. Daří se nejen v životě, ale i v posteli. Je ideální doba vyzkoušet to, po čem toužíte, a plně se oddat vášni. S dorůstajícím Měsícem roste i apetit, a tak vám nic nebude bránit oddat se sexu naplno. Jen pozor na nechráněný sex – zvyšuje se totiž nejen chuť, ale i plodnost, a tak hrozí nechtěné těhotenství.

Zdroj: Thinstock Úplněk

Fáze, kdy je Měsíc vidět v celé své kráse a na obloze září v plné velikosti, působí na každého jinak. Na mnoho lidí nemá příliš pozitivní vliv a mají problém se spánkem. Projevuje se u nich neklid, únava, nesoustředěnost, časté jsou i případy náměsíčnosti. Úplněk sexu přeje, ale především novým románkům, vzplanutím a flirtům. Láká k tomu zažít něco nového, experimentovat a přímo vybízí k nevěře a úletům s někým neznámým. Pozor na to, abyste později nelitovala.

Zdroj: Thinstock Ubývající Měsíc

Když Měsíc připomíná písmeno C, je ve fázi, kdy se postupně zmenšuje, ubývá a ztrácí se. Říká se, že couvá. V tuto chvíli nastává ideální doba, kdy je vhodné vycouvat ze vztahu, pokud ho hodláte ukončit. Toto období nepřeje ani postelovým radovánkám. Měsíc ubývá a s ním i chuť na sex. To ovšem opět platí pro ženy. Muži takový vliv Měsíce nepociťují, a tak se opět může stát, že se budete muset vymlouvat na únavu anebo na bolest hlavy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Ovládněte umění komplimentu

Ovládněte umění komplimentu

Zdá se, že kdysi kultivované umění dokonalé lichotky se v současném každodenním životě smrsklo na dvě věty: „Nezhubla jsi?“ a „Nemáš nový účes?“

Akční letáky