Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sex od pondělí do pátku

Zdroj: Profimedia.cz

Pracovní týden plyne, den jeden jako druhý, všechny do jednoho poznamenané stereotypem. Na sex mnohdy není ani nálada. Opravdu to tak musí být?

Proč si nudu všedních dní trochu neopepřit. Stačí málo a prožijete pět dní nabitých sexem!

Hanbaté pondělí

Zavolejte mu krátce před koncem pracovní doby a sdělte mu, že se těšíte, až mu provedete erotickou masáž. Přikažte mu, ať na vás čeká v posteli. Samozřejmě zcela nahý. Provoňte místnost vonným olejem a zlehka jej připravujte na pořádně horký týden. Pak uchopte do ruky masážní olejíček a namažte jím celé jeho tělo. To nejcennější ale vynechejte, naopak místům kolem se nevyhýbejte. Jeho nejlepší kousek nakonec polaskejte ústy a jazykem.

 Dárková kazeta Erotika

Tip Kafe.cz

Dárková kazeta Erotika

Erotickou atmosféru ještě umocníte, pokud partnerovi předem věnujete kazetu s olejem a balzámy z řady Erotika. Jde o čistě přírodní kosmetiku, která stimuluje tělo i mysl a působí jako afrodiziakum.
Kafe.cz doporučuje: Darujte ji partnerovi již v neděli, nažhavíte ho tak na chystaný erotický týden!

Cena: 327 Kč (lekarna.vltava.cz)

Mokré úterý

Ráno mu nenápadně zasuňte do pracovní tašky vzkaz: „Čekám tě večer nahá v koupelně.“ Během dne mu zavolejte do práce a vzkaz mu připomeňte. V koupelně jej svlékejte. Pod sprchou mu umyjte vlasy, dejte si záležet na masáži hlavy. Potom se oba namydlete. Požádejte ho, aby vám oholil intimní partie, to samé můžete provést i vy jemu. Střídejte často teplotu vody. K osušení použijte jazyk. Slízejte jím kapky. V posteli se k sobě přitulte a přečtěte si erotickou povídku.

Rychlá středa

Rtěnkou na zrcadlo mu napište žhavý vzkaz! Namísto tradičního „Miluji Tě,“ ale zvolte originálnější / erotičtější vyznání. Ve vzkazech pokračujte celý den, pište mu erotické textovky nebo pikantní e-maily. Zavolejte mu do práce a řekněte mu, že se nemůžete dočkat, až jej políbíte. Pak zavěste. Zavolejte znovu a řekněte mu, že je v posteli absolutní jednička. Určitě bude jako na trní. Třetím telefonátem si domluvte společný oběd. V kavárně nic neříkejte a hypnotizujte ho očima. Dlouho to nevydrží, bude si chtít dát předkrm v podobě rychlovky!

Sex

Divoký čtvrtek

Připravte se na divoký večírek. Nafoukněte kondomy a popište je lechtivými vzkazy. K posteli dejte zrcadlo. Bude vzrušující dívat se, jak se milujete. Abyste na sebe viděli, rozsviťte lampičky. K vykouzlení té správné atmosféry jsou efektní lampy červené. K ledničce si doneste kostky ledu, kterými se masírujte. Ve vedru rychle roztají a vy je pak můžete slízat jazykem.

 Barevné kondomy Pepino

Tip Kafe.cz

Barevné kondomy Pepino

Na ozdobu vaší ložnice můžete použít barevné kondomy, které partnera skvěle navnadí.

Cena: 25 Kč (valentinky.cz)

Nenasytný pátek

Zajděte spolu na večeři. A dodržte předepsaný dress code: tedy sukýnku, podvazky a hlavně žádné kalhotky. Během večeře se na sebe zamilovaně dívejte a vyvarujte se konzumace ostrých jídel a česneku. V autě na odlehlém parkovišti si pak užijte vášnivý a bezstarostný sex.

 Luxusní podvazkový pás

Tip Kafe.cz

Luxusní podvazkový pás

Toužíte po něčem výjimečném? Pak vyzkoušejte tento luxusní podvazkový pás v černo-zlaté kombinaci. A když jej doplníte podprsenkou ze stejné kolekce, partner vám neodolá.

Cena: 1 371 Kč (krasnepradlo.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky