Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sex na jednu noc: Jak poznat muže, který touží po rychlovce

Myslíte, že se vás sex na jednu noc netýká? Dominika o tom ví své. A dokonce se nezdráhala se nám se svým zážitkem svěřit. Přečtěte si, co by vás o "rychlovce" mohlo zajímat.

A vůbec... Víte, jak muže, který by k němu byl ochoten, rozpoznat na první pohled? Podle vědců to skutečně jde. Sklon ke krátkému, nezávaznému sexu máme podle odborníků napsaný ve tváři, a tak si toho, s kým si užijeme krátký románek, prý vybíráme podle výrazu. Muži, kteří jsou pro jednu noc přímo stvoření, mají ostře řezané rysy, hranatou bradu, velký nos a malé oči. Stačí se na ně podívat – a máme jasno. Výběr prý není vůbec náhodný. Přesně to se také stalo Dominice, když hledala partnera přes internetovou seznamku.

"Asi týden jsem si dopisovala s velkým sympaťákem, který relativně hodně naléhal na schůzku. Prý se lidé poznají jedině, když se doopravdy potkají. Bydlím v menším městě, mám vlastní moc hezký malý byt. Pro Mirka nebyl problém přijet za mnou, a tak jsme se jednu sobotu domluvili, že se staví a půjdeme na kafe a prohlédnout si město. Přestože nejsem vůbec zastáncem vztahů na jednu noc, něco se ve mně pohnulo už ve chvíli, kdy vystupoval z auta. Prostě se na mě usmál a já najednou věděla, jak to večer dopadne. Chodit jsme spolu sice nakonec nezačali, ale mám moc hezké vzpomínky na svůj jediný sex na jednu noc. Tedy... Zatím jediný. Už bych se neodvážila přísahat, že mně se to víckrát nestane."

Sex na jednu noc

Odborníci nevylučují, že by se z aférky, kterou jste původně oba plánovali jako zpestření, nemohl vyvinout trvalý vztah. Rozhodně se však netrapte, pokud se to nestane.

"Jedno ráno jsem se po trochu divoké párty probudila vedle muže, kterého jsem vůbec neznala," líčí svou zkušenost Sabina. "Byl moc hezký a docela roztomilý, jak tam tak spal. Ale měla jsem před odjezdem na zahraniční stáž, vztah jsem neplánovala. Opatrně jsem odešla, ještě než se vzbudil. Po půl roce jsem se vrátila, je to teprve pár dní. Kdych ho někde potkala teď, asi bych se na kafe pozvat nechala."

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky