Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nová doba, stále více žen touží po tom, co bylo odjakživa doménou jen mužů!

Zdroj: shutterstock
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Je to paradox; celé zástupy žen touží po lásce a pochopení a neustále narážejí na hordy proutníků chtivých dobrodružství na jednu noc. Jenže když to samé žádá žena, davy mužů svolných k nezávaznému sexu najednou prořídnou! Muži jsou lovci, jakmile vycítí, že by se mohli stát kořistí, pádí pryč!

Různé možnosti seznámení najdete v galerii.

Žádné city, pouze sex. To je přece mužská specialita, ne? No jak se zdá, tak není. Emancipace převrací naruby jednu oblast života za druhou a sex a láska nemohly zůstat nedotčeny. I ženy chtějí prožívat milostné aférky bez citové omáčky. Výzkumy tvrdí, že s touto myšlenkou koketují převážně ženy s vyšší inteligencí a pestrým profesním životem. Nemají na vážný vztah čas. Anebo náladu. Právě se třeba rozešly nebo potkávají samé „nevhodné“ muže. A tak klasické randění – třeba jenom načas – zavrhly. To ovšem neznamená, že by se chtěly vzdát i sexu! Co je na tom vlastně špatného, jen tak nezávazně špásovat? I ženy touží po muži, který jim poskytne rozkoš a pak za sebou zavře dveře. Ačkoli muži mají s oddělováním citů od čistě fyzického potěšení menší problémy, stále více žen také touží po mileneckém svazku, jenž by jim nijak zásadně nezasahoval do života. Má to však svá pravidla.

Pozor na citečky!

Zapomeňte na romantické esemesky, květinové pugéty a večeře při svíčkách. Tohle je „obchod“. Vy chcete sex, on chce sex. Vy chcete uspokojit, on chce uspokojit. Navzájem si to dáte a jdete si po svých. Může to být jednou nebo víckrát. Může se z toho stát příjemný rituál. Ale pořád půjde jen o to jedno! Nepouštějte se do tělesných hrátek, pokud neumíte přijmout fakt, že jeden druhého prostě jen zcela pragmaticky využíváte. Pokud to tak máte oba, není co řešit. Včas si ale ujasněte pravidla hry. Ačkoli možná právě tady narazíte. Muži snášejí pocit, že jsou využívaní, často hůře nežli ženy. Postupem času hrozí také invaze citů. Zlomené srdce je ovšem nežádoucí vedlejší účinek. Tohle je pouze sexuální aférka!

Sex s „ex“

Američané a Britové slaví 31. října takzvaný National Text Your Ex Day neboli Pošli esemesku svým bývalým. Ideální příležitost, jak otestovat jejich „vstřícnost“. Expartneři bývají totiž při vyhledávání sexuálních aférek první na ráně. Podle statistik se 42 % žen vrací ke svým bývalým kvůli sexu, i když jsou už znovu zadané! U mužů je to dokonce 47 %! Výhoda takového svazku je nabíledni. Dokonale znáte svá těla a jejich reakce. Víte, co máte rádi, a nemusíte ztrácet čas ve slepých uličkách. Pořád mějte ale na paměti jedno – je to jenom sex! Pakliže vás kdesi v hlavě láká myšlenka na slepení už jednou rozbitého vztahu, vemte nohy na ramena! Mohla byste totiž snadno začít toužit po něčem víc. A to už tady přece jednou bylo! Ale pozor, citečky nemávají pouze se ženami. Pro celých 28 % mužů je sex prvním krokem k tomu, aby získali partnerku zpět! Milování s bývalými tak často vede jen k většímu trápení. Šance, že by to fungovalo, přece už jednou vzala zasvé a podruhé to těžko bude jiné. Takže intimnosti si raději nechte pro kamarádky. Berte ho jen jako sexuální objekt. Jakmile spatříte zamilovaný pohled, hoďte tam zpátečku. Pokud jste oba s rozchodem srovnaní, pak má vztah založený pouze na sexu šanci. Sex s ex může být i zábava, zvlášť pokud v dohledu není nikdo jiný, kdo by člověku zahřál postýlku.

Jde jen o sex, tak co!

Sex s mužem, o kterého mimo prostor ohraničený prostěradly nestojíte, má své nesporné výhody. Například odstraňuje zábrany. Špeky na břiše, ochablé sedací svalstvo, vždyť je to jedno! Také vůči sobě nemáte žádné závazky, takže můžete lovit i nějaké jiné sexy chlápky, případně konečně narazit na spřízněnou duši. Muž určený pouze k sexuálním radovánkám musí pochopitelně vypadat k světu. Takže jde jen o fyzičku? Tady je, zdá se, tak trošku zakopaný pes. „Pokud potkám chlapa, se kterým chci vlézt do postele, musí mě přitahovat nejen fyzicky, ale především intelektuálně,“ svěřuje se jedna naše čtenářka v internetové diskusi. „Pokud jsou tyto dvě podmínky splněny, pak si k němu pomalu vytvářím vztah. Není to jen o sexu, ale i o vzájemném povídání. No a pak už je otázkou času, kdy přijdou hlubší city. Je to nevyhnutelná fáze. V takovém případě je dobré počkat, až chemická bouře utichne a city se vrátí do normálu. Pak lze pokračovat jen tou postelí. Ale co když bouře utichne a hluboké city zůstávají?“ Je to zákon poptávky a nabídky. Takže, milé dámy, pokud chcete chlapa jenom na to jedno, smiřte se s tím, že cokoli navíc bude jen příjemný bonus.

Chlap do postele. Ale kde ho najít?

EXPARTNER – klasika, ovšem nikoli bez komplikací.
BÝVALÝ CTITEL – oprašte i jiné staré kontakty. Vzpomeňte si třeba na své ctitele. Ty nezhrzené.
INTERNET – všelijaké seznamky jsou poměrně riskantní, nikdy nevíte, koho potkáte. Zrovna tak fotky nejsou dvakrát důvěryhodné. Ale nikdy neříkejte nikdy.
ZNÁMÍ – potenciální kořist se může pohybovat v okolí vašich kamarádů a známých. Všímejte si při posezení s přáteli poznámek o lidech, které znají. Možná je mezi nimi někdo, kdo je volný a nechce se vázat.
ŽENÁČI – taky varianta. Pokud na to máte žaludek. Přece jen morálka v tomto případě trochu skřípe. Ideální je narazit na muže, který se svou ženou už nežije. Jsou páry, které se nechtějí rozvést, i když spolu dávno ani nepromluví, natož aby řádily v posteli.

Jedna dobrá rada nakonec

O svém románku raději příliš nemluvte. Diskrétnost je vlastností jen velmi omezeného počtu lidí. Emancipace je slovo, které se v naší společnosti skloňuje sice ve všech pádech – přesto je to mnohdy stále jenom slovo. Sexuální aférka, to je přesně ten druh informace, ve kterém si jízlivé a závistivé klepny extrémně libují. Bylo by opravdu více než bláhové spoléhat se na empatii a skutečnou slušnost.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU