Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sex bez sexu, aneb vzrušení na dálku

Zdroj: eroticstore.cz, profimedia.cz

Objekt vaší touhy je momentálně nějakou dobu nedostupný, a tak jste ve vzájemné komunikaci odkázáni pouze na virtuální doteky, polibky, něhu i vášeň… Co s tím?

Erotické SMSky? Proč ne!

Však to, drahé čtenářky, znáte – nejprve se těšíte, že na pár dní či týdnů odjede a vy budete mít čas jen a jen pro sebe, ale pak se vám začne stýskat. Chybí vám jeho blízkost, vůně, vzájemné hašteření, jiskření a konečně také… intimita. Zatímco naši předkové v takových případech zapojovali pouze svoji fantazii (a horní končetiny), my máme možnost zařadit úžasné výdobytky moderní techniky a pustit se do těch nejodvážnějších emailů, SMS či do necudných telefonátů.

Zdroj: eroticstore.cz, profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Elegantní vibrátor Lelo – Nea

Býváte často sama? Vzrušují vás intimnosti na dálku, ale klasický vibrátor vás neuchvacuje? Pak si pořiďte elegantní model, do nějž byste na první pohled vůbec neřekla, k čemu slouží. Ergodynamický tvar, květinový vzor, zkrátka elegance sama. Navíc s praktickým dobíjením, takže nepotřebujete žádné baterie.

Cena: 1799 Kč

Ze stydlivky dračice

Pakliže jste od přírody tak trochu »stydlivka«, možná vám jistý odstup pomůže se při virtuálním špásování odvázat. Nicméně pamatujte na to, že bývá výhodnější oddělit sex na dálku od hovorů o dětech a nakupování. Prostě si nejdřív pokláboste, jak se vám daří, co děti, babičky, šéfové, kanárek i kočky a až potom mu navrhněte, že zavoláte večer a rozhodně nebudete rozprávět o nákupech, nýbrž o něčem delikátnějším. Pakliže jste spíše »psavec«, dejte se do psaní SMS a emailů. Nalijte si pak třeba sklenku dobrého vínka a pustě uzdu své fantazii.

Zdroj: eroticstore.cz, profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Zlatý čmelák

Skvělý zážitek můžete mít i s originálním Zlatým čmelákem. Uvnitř má totiž umístěné vajíčko s mikropřísavkou, která se přisaje na klitoris a přivede vás do extáze. Zavolejte partnerovi a uvidíte, že vás oba dostane.

Cena: 1474 Kč

Vžijte se do role

Každá vnímavá a šikovná dáma pravděpodobně tuší, co jejího milého v koutku duše neodolatelně přitahuje. Ne každý z nás je natolik otevřený a uvolněný, aby o všech svých touhách s partnerem vždy na rovinu mluvil, natož konal (někdy to ani prostě nejde…). A právě zde vytváří chvilkové či dlouhodobé odloučení přívětivou skulinku pro průnik do míst neznámých a partnersky neprobádaných. Buďte tedy jeho »dominou« či služebnicí, krásnou neznámou a přestaňte se stydět! V sexu je přeci po vzájemné dohodě dovoleno prakticky vše, co dělá dobře vám oběma. A tak vás, milé dámy, může dálka velmi sblížit a otevřít vám nové erotické obzory!

Zdroj: eroticstore.cz, profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Duo Balls

Staré známé Venušiny kuličky pod novým názvem Duo Balls asi nikdy nevyjdou z módy. A při takovém telefonování s partnerem vás rozhodně dostanou do nálady. Původně pochází z Asie a jsou zajímavé tím, že uvnitř duté kuličky o průměru 3,5 cm je další kulička, která do ní při pohybu naráží a tím dochází k příjemným záchvěvům…

Cena: 299 Kč

Laškujete s ním čas od času přes SMS, telefon, ICQ či e-mail? Děláte to občas jen tak, nebo pouze tehdy, když je např. služebně mimo domov?

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hanky blog: Rychlé rande

Minule jsem už nastínila, že jsem vyzkoušela i jiné způsoby „moderního“ seznamování. Například speeddating, prostě rychlé rande. A jak k tomu došlo?

Akční letáky