Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sama na Valentýna: Tipy, jak na to vyzrát

Zdroj: Profimedia.cz

Budete na svátek zamilovaných sama? Nezoufejte. Přinášíme vám několik tipů, jak zapomenout na deprese a pořádně si to užít i bez partnera!

Nejsou to jen srdíčka, květiny a vyznání lásky, která provázejí únorový svátek zamilovaných. Svatý Valentýn přináší také deprese, zoufalství a pocity osamění. Všude kolem vidíte šťastně zamilované páry a vy budete opět sama… Znáte to? Pak si přečtěte naše tipy. Poradíme vám, jak se netrápit a užít si Valentýna zcela bez mužů!

1. Udělejte něco pro sebe

V první řadě se přestaňte litovat. To, že nemáte partnera, neznamená, že jste k ničemu. Jen muži momentálně nevidí, co ve vás je! Tento den je přímo ideální proto, abyste udělala něco pro sebe. Kupte si něco hezkého, o čem dlouho sníte. Doma se pak naložte do voňavé lázně, pusťte si oblíbenou hudbu, rozsviťte svíčky kolem vany a oddejte se dokonalé relaxaci!

2. Pusťte si akční film

Zapomeňte na romantické love story! Půjčete si nějaké DVD s akčním filmem, nejlépe s takovým, kdy je láska hlavního hrdiny zavražděna hned v jeho úvodu. Ideální budou i filmy s Jamesem Bondem.

Zdroj: Profimedia.cz

3. Kupte si něco dobrého

Máte ráda čokoládu? Pak si ji nezapomeňte koupit! Dnes je ten pravý den na to, abyste porušila pravidla o štíhlé linii a trochu si zamlsala. Vyberte si takovou, kterou máte nejraději. A pokud vám chybí květiny – je někde napsáno, že si nemůžete udělat radost a koupit si kytku sama? Aspoň si vyberete, co se vám líbí a nebudete nepříjemně překvapená z prapodivné kombinace karafiátů a chryzantém.

4. Vybírejte si dovolenou

Pořád nevíte, kam se v létě vypravíte na dovolenou? Pak si domů vezměte katalogy cestovních kanceláří, otevřete si láhev dobrého vína a vybírejte, kam se vydáte. Možná právě tam potkáte partnera svých snů!

Zdroj: Profimedia.cz

5. Potěšte druhé

Na světě nejste jen vy, kdo se cítí osamělý. Co tak udělat radost někomu jinému? Navštivte svou babičku, nebo tetu, a pokud nikoho nemáte, přineste třeba květiny do blízkého domova důchodců. Uvidíte, že uděláte radost rovnou několika lidem!

6. Jděte si zacvičit

Pokud vás žádný tip nezaujal a máte v sobě spíše zlost, zajděte si do tělocvičny a vybijte ji. Třeba taková hodina kickboxu, nebo bojového sportu by vůbec nemusela být špatná! Mimochodem – možná se při ní ještě seznámíte…

Zdroj: Profimedia.cz

7. Zajděte do útulku

Uvažujete o tom, že byste si pořídila zvířátko? Pak se právě na Valentýna vypravte do útulku a podívejte se, zda vás nějaký osamělý pejsek, anebo kočička nezaujme natolik, že byste si jej chtěla odnést domů. Udělala byste dobrý skutek a určitě už nebyla sama.

Tip Kafe.cz: Fér rande

Stále vám vadí, že jste sama? Pak se na Valentýna vydejte na rande! Stále oblíbenější se u nás stává ve světě populární Fér rande. Jak to probíhá? Na daném místě se sejde asi třicet svobodných žen a mužů, kteří mezi sebou absolvují tříminutové rozhovory. Následně sdělí, koho by si přáli více poznat. Páry, které se shodnou, na sebe dostanou kontakty a mohou vesele randit!

Kam se vydat na rande?

Praha

Valentýnská párty

14. 2. od 19 hod., Kavárna Divadla na Prádle. V ceně vstupu 2 drinky a raut. Garantovaná účast minimálně 15 protějšků.
Pro koho: nezadané ženy 25-35 let a muže 27-37 let.
Více na www.rychlyrande.cz

Kulinářský kurz pro nezadané

14. 2. od 18 hod., studio školy vaření Chefparada, Praha 3 – Žižkov
Pro koho: ženy a muže od 45 let
Více na www.seznamka-harmonie.cz

Mladá Boleslav

Valentýnský ples

14. 2. od 20 hod., motorest Sukorady u Mladé Boleslavi
Nezadané ženy a muže čeká večer s příjemnou hudbou a tombolou. Užít si můžete i celý víkend – stačí si rezervovat Valentýnský pobyt!
Více na www.primaparta.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Tip na valentýnský sex

Toužíte po zpestření vašich milostných hrátek a přitom rádi mlsáte? Tak proč si je neoživit šlehačkovým překvapením?

Akční letáky