Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sado-maso hit Padesát odstínů šedi: Fakta, o kterých nemají ponětí ani největší fanynky!

Sado-maso hit Padesát odstínů šedi: Fakta, o kterých nemají ponětí ani největší fanynky!
Sado-maso hit Padesát odstínů šedi: Fakta, o kterých nemají ponětí ani největší fanynky!
Zdroj: Profimedia.cz, Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Trilogie Padesát odstínů šedi prý zachránila nejedno manželství. Ženy zkrátka četba erotického bestselleru tak vzrušovala, že i ve svém plešatém, pupkatém muži spatřily okouzlujícího, vysokého a svalnatého Christiana Greye, hlavního hrdinu knih. Do potemnělých ložnic se tak třeba i po letech vrátilo vzrušení a radost ze sexu. A to i přesto, že kritiky trilogii doslova rozdupaly, a to v knižní i filmové podobě.

Podívejte se do galerie, najdete tam fakta o Padesáti odstínech šedi (druhý díl nese název Padesát odstínů temnoty a byl zfilmován v roce 2017, třetí díl se jmenuje Padesát odstínů svobody a jeho filmová podoba se chystá na rok 2018), o kterých jste určitě neměli ani ponětí.

A pokud patříte mezi těch pár, kterým zmínka o trilogii vůbec nic neříká, máme pro vás krátkou oficiální anotaci prvního dílu: Studentka literatury Anastasia (Dakota Johnson) je podle vlastních slov nezajímavá a nudná „šedá myš" s nízkým sebevědomím, pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye (Jamie Dornan), kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu, což ještě prohloubí jejich opakovaná pracovní setkání. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat. Ani Grey však není vůči téhle plaché dívce imunní a postupně ji začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich Anastasia vstoupí, pozná pravého Christiana Greye. Na posteli určené jen pro vyvolené zároveň pozná pravou Anastasii – své touhy, své vášně, svou živočišnost. Až z toho jde strach.

Podívejte se na trailer k třetímu dílu Padesát odstínů svobody, který půjde do kin už letos:


Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky