Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Řekni, jakou zmrzlinu máš rád, a já ti řeknu, jaký jsi typ

Řekni, jakou zmrzlinu máš rád, a já ti řeknu, jaký jsi typ
Řekni, jakou zmrzlinu máš rád, a já ti řeknu, jaký jsi typ
Zdroj: Thinstock

Milovnice zmrzliny, pozor! I tato ledová pochoutka o vás v létě prozradí, jaká doopravdy jste.

Podle toho, jakou zmrzlinu máte nejraději, se totiž dá poznat, jaké máte vlastnosti i co pro vás znamená láska, sex a partnerství!

Velmi vášnivé bývají milovnice čokoládové zmrzliny. Naopak lidé, kteří preferují třešňovou, bývají zdrženliví i v posteli a do experimentů se nehrnou. Co prozradí zmrzlina právě o vás? Vyberte si druh, který máte ráda, a uvidíte sama. Je to vtip? Možná...

Mohlo by vás také zajímat: Poznejte muže podle toho, jakou pije kávu nebo Sluneční brýle: Jaké nosíte, taková jste (i v posteli!)

Banánová

Zbožňujete banánovou zmrzlinu? Pak je jasné, že život milujete a umíte si ho užívat plnými doušky. Umíte jednat a vycházet s lidmi, a to i v případě, že to zrovna není jednoduché. Jste zdvořilá, ale přespříliš důvěřivá. Jen tak každý muž vám neučaruje, jste totiž velmi vybíravá a moc dobře víte, co chcete – v sexu i partnerství.

Zdroj: Thinstock

Citrónová

Citrónová zmrzlina je trpčí a kyselejší, ovšem člověk, který ji má rád, nikoli. Naopak bývá ohnivý a plný temperamentu – a to i v posteli. Kromě toho je spravedlivý, čestný, ale není zakřiknutý – když mu o něco jde, umí se prosadit. Je přizpůsobivý a nemá rád hádky, a tak hledá každou cestu, kterou by dosáhl klidu a smíru.

Čokoládová

Máte ráda čokoládovou? Pak jste optimisté, kteří jsou neustále v dobré náladě. Máte smysl pro humor, vyzařuje z vás vše pozitivní a dokážete ostatní rozesmát. Přímo z vás srší chuť do života a navíc – v lásce jste velmi vášniví. Na druhé straně jste ale rázní a když něco chcete, umíte si to prosadit.

Zdroj: Thinstock

Jahodová

Milujete jahodovou? Pak je jasné, že jste pilní a pracovití. Na druhé straně jste ale váhaví a mnohdy nerozhodní. Když však o něco vážného jde, umíte rychle reagovat. V sexu máte rádi něžnosti, mazlení a předehry. Často míváte dobrou náladu, jste usměvaví a mračíte se jen málokdy.

Kávová (a cappuccino)

Pro všechny, kdo dávají přednost kávové zmrzlině, máme dobrou zprávu. Jste oblíbení a lidé vás mají rádi. Je to dáno i tím, že jste velmi starostliví a umíte naslouchat. Navíc máte dar – dovedete druhé přesvědčit. Máte spoustu nápadů a ideálů. V lásce je pro vás velmi důležitá duševní stránka a vzájemné splynutí.

Zdroj: Thinstock

Malinová

Pozor na ty, kdo zbožňují malinovou zmrzlinu. Jsou totiž rázní a velmi energičtí, se vším a s každým jsou rychle hotoví. Nejsou zakřiknutí, právě naopak. Umí se ozvat a prosadit. V lásce a vztazích kladou velký důraz na věrnost. Ovšem pozor, nechtějí trávit s partnerem 24 hodin denně, potřebují také trochu svobody a volnosti…

Oříšková

Pokud sáhnete nejraději po oříškové zmrzlině, znamená to spolehlivá a pečlivá. Když se do něčeho dáte, jedete na plno a nepřestanete, dokud toho nedosáhnete. Nemáte však příliš ráda změny, a to ani v životě, ani v lásce.

Stracciatella

Milujete stracciatellu? Pak jste mistryní protikladů. Na jedné straně jste věrná, na druhé ale potřebujete volnost. A tak je to ve všem. Jste zkrátka živel, který jde uhlídat jen stěží.

Zdroj: Thinstock

Třešňová

Dáváte přednost třešňové zmrzlině? Pak to o vás říká, že jste zdrženlivá, a to nejen v životě, ale i v sexu. Experimenty v posteli vás nelákají, raději se držíte zpátky. Na druhé straně jste šarmantní osobnost, ale nikdy se nenecháte ovládnout city. Vám totiž vládne rozum.

Vanilková

Milovníci vanilkové zmrzliny jsou velmi flexibilní a přizpůsobiví. Bývají trpěliví a málokdo je opravdu vytočí. Velmi důležitá je pro ně láska, partnerský vztah a často jsou citově založení. Dávají přednost trvalým vztahům před krátkými románky a velmi důležité je pro ně i materiální zabezpečení. 

Zdroj: Thinstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky