Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

První Miss World se konala před 70 lety: Obstály tehdejší krásky nyní?

Miss World před šestašedesáti lety a dnes: Najdete rozdíl?
Miss World před šestašedesáti lety a dnes: Najdete rozdíl?
Zdroj:
Miss World před šestašedesáti lety a dnes: Najdete rozdíl?

Tohle je zajímavé srovnání! Prohlédněte si, jak se proměnily soutěže krásy za posledních více než 60 let. Slušelo to více ženám v době, kdy se neřešila celulitida, plastické operace byly v plenkách a řasenky se nanášely kartáčkem na zuby?

 

Věděli jste, že první ročník soutěže Miss World byla vlastně reklamní akce? Soutěž zorganizoval v roce 1950 známý britský producent Erico Morley a mělo jít pouze o jednorázovou akci. Nicméně volba královny krásy měla ohromný úspěch, tudíž její opakování bylo na místě. V roce 1959 soutěž poprvé odvysílala v přímém přenosu britská televize BBC a Miss World se stala kultovní záležitostí.

Dnes existuje mnoho typů voleb královen krásy. Od té nejnižší úrovně někde v nákupním centru až po prestižní soutěže, které jsou přenášeny do celého světa. Netřeba asi připomínat, že i Česká republika má svou Miss World, kterou se v roce 2006 stala Taťána Gregor Kuchařová. 

Prohlédněte si naší galerii! Které dívky se vám líbí více? Ty ze současnosti, nebo krásky, které jsou dnes ve věku našich babiček a prababiček?

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU