Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prosexujte se do Vánoc

Zdroj: Profimedia.cz

Užijte si předvánoční období, jak je to jen možné. A jak jinak, než pomocí sexu! Přinášíme vám tipy, jak to rozparádit den po dni – až do Vánoc!

Pondělí 14. prosince

Radovánky v kině

Nejlépe při hororu... Tiskněte se pevně k partnerovi. Ostatní si myslí, že vás film vyděsil a hledáte uchlácholení v jeho náručí, zatímco vy se spolu ručně mazlíte…

Červená Karkulka – tak trochu jinak 

Tip Kafe.cz

Červená Karkulka – tak trochu jinak

Pokud se v kině stydíte, pustě si nějaký film alespoň doma. Rozhodně nemusí jít o horor, ale třeba o pohádku. Samozřejmě v patřičně sexy vydání.

Cena: 199 Kč (sexshop.cz)

Úterý 15. prosince

Sex po telefonu

Většina z nás bohužel v této době stále ještě pracuje. Tak proč si nezpestřit pracovní dobu tím, že si zahrajte na pracovnici horké linky. A nemůžete-li telefonovat, zkuste lechtivé SMS a MMS.

Středa 16. prosince

Polední pauza na...

Pokud je to alespoň trochu možné, vyzvedněte svého partnera z práce, najděte vhodné místo a... vykasejte sukýnku.

 Podvazkový pás Sawren

Tip Kafe.cz

Podvazkový pás Sawren

Pokud se chystáte na žhavou polední pauzu, nezapomeňte si pod sukýnku obléct nějaký sexy podvazkový pás, který partnera dostane do nálady. Třeba tento krajkový povedený kousek značky Sawren.

Cena: 855 Kč (svudnepradlo.cz)

Čtvrtek 17. prosince

Mnohočetný orgasmus

Po práci si dejte horkou sprchu nebo se oba naložte do vany. Požádejte partnera, aby vám přivodil mnohočetný orgasmus. Můžete si k němu pomoci i masturbací.

Pátek 18. prosince

Náruživost na stole

Překvapte partnera svou náruživostí. Hned, jak otevře dveře, ho popadněte za ruku a pomilujte se s ním na jídelním stole. Zout se může až pak.

Sobota 19. prosince

Nemravné odskočení

Během nakupování dárků si odskočte z obchodů s módou či hračkami a zajděte si s partnerem do sexshopu. Podívejte se na porno v kabince a pak...

Neděle 20. prosince

Převlékací kabinka

Předvánoční šílenství v podobě nákupů pokračuje? Najděte si větší butik, nebo třeba oddělení módy v supermarketu, a pozvěte partnera do kabinky. Nejlépe, když si zkoušíte spodní prádlo.

Pondělí 21. prosince

Žhavý e-mail

Anebo třeba ICQ či SKYPE. Ano, je tu další tip pro pracující. Jen si dejte pozor a lechtivé vzkazy z e-mailové schránky poctivě smažte, kolegové nemusejí vědět všechno.

Úterý 22. prosince

Hravé úterý

Rozmístěte po bytě lístečky se sexuálními přání. Jakmile partner lísteček najde, musí udělat to, co je na něm napsáno.

 Harašeníčko

Tip Kafe.cz

Harašeníčko

Nejste příznivkyní lístečků, anebo máte obavy, že by je partner vůbec nenašel? Pak si zahrajte erotickou hru pro dva s názvem Harašeníčko. Vybírat můžete z lehce erotické verze, anebo z ostřejší varianty. Součástí jsou karty s nejrůznějšími lechtivými úkoly, které prostě nezbývá, než splnit…

Cena: 239 Kč (darky.pro-zamilovane.cz)

Středa 23. prosince

Sex s Mistrem Propperem

Čekají vás poslední úklidové práce ve vašem bytečku? A co si je zpestřit „sexem v gumových rukavicích“? Zkuste, jaké to je být Mistrem Propperem.

Čtvrtek 24. prosince

Ranní dovádění

Většina žen má „čtyřiadvacátého“ plné ruce práce. Když si ale přivstanete, stihněte hned po ránu dvě tři krásná čísla. Alespoň nebudete myslet na jídlo a třeba uvidíte i Zlaté prasátko.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Náš vztah je stereotyp

Jitka je vdaná 10 let. Byla zvyklá na aktivní život a najednou přišel stereotyp. Už ji nebaví ani sex...

Akční letáky