Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pro fajnšmekry: Sex v letadle

Pro fajnšmekry: Sex v letadle
Pro fajnšmekry: Sex v letadle
Zdroj: Thinstock

Pro mnoho lidí je to něco vzrušující a netradičního. Zažít rychlovku na toaletách ve výšce víc jak míli nad zemí je ale zároveň vstupenkou do netradičního klubu…

Zažila jste někdy sex na toaletách v letadle? Pak vítejte v »Mílovém klubu« (Mile High Club). Na členství do něj vlastně nic nepotřebujete – až na jednu maličkost – odvázat se přímo ve výšinách, a to minimálně jednu míli, tedy 1 600 metrů, nad zemí.

Vzrušující sex v oblacích

Mluví se o něm jako údajně o nevšedním a vzrušujícím zážitku. Sex tisíce mil nad zemí má něco do sebe – především jde o něco neobvyklého, nevšedního, a tak i vzrušujícího. Pocit, že jste v uzavřeném prostoru mezi mraky, může někomu způsobit nevolnost, jinému však vehnat do žil nevšední vzrušení. A podle zpovědí lidí se tak stává nejčastěji na toaletách letadel Boeing 747.

KAFE.cz zjistilo:

Se zajímavým zpestřením sexu v letadle přišel před pár lety jeden australský podnikatel. Do řady letadel nechal nainstalovat manželské postele, a tak se páry, které si chtěly užít sexu v oblacích, mohly za příplatek několik tisíc korun vydovádět na pohodlném místě. Aby jim vše šlo lépe, dostaly navíc i šampaňské a jahody. Takové lety se prý dají objednat i přes zmíněný Mile High Club.

Sex v letadle milují celebrity

Sexu v letadle se nevyhýbají ani celebrity – a málokdy zůstanou v utajení. O velký skandál se před pár lety postaral britský herec Ralph Fiennes, který si užíval s letuškou na toaletách. Jejich krátká romance pokračovala ještě té noci v hotelu v Bombaji. Jenže toto vzplanutí nezůstalo bez povšimnutí a zatímco herec se k němu přiznávat nechtěl, letuška dostala výpověď. Další skandály se sexem v oblacích měla i dědička pivní dynastie Guinness Irby, přiznali se k nim i zpěvák Robbie Williams či »pravá blondýnka« Reese Witherspoon…

Rychlovka v letadle? Hurá do klubu!

Pokud jste sex v letadle zažila nebo se na něj chystáte, nezapomeňte se poté zaregistrovat na oficiálních stránkách klubu – jakmile vyplníte veškeré údaje o vás i o letu a sex podrobně popíšete, můžete si jako členka koupit speciální odznak, přívěsek na klíče anebo tričko, aby každý zasvěcený věděl, co jste zažila...

Mohlo by vás také zajímat: Letní sex: Nejlepší místa, kde to musíte vyzkoušet nebo Kuriozity z ordinace sexuologa

Zajímavosti

  • V říjnu 1999 se dva Američané dostali do vězení, když se oddávali sexu přímo mezi pasažéry v ekonomické třídě. Díky mediální kauze, která z toho vznikla, navíc oba přišli o práci.
  • V roce 2006 putoval na chvíli za mříže pár, který se oddával na palubě orálnímu sexu. Podle jejich právníka ale nešlo o radovánky. Prý se muži udělalo špatně a musel položit hlavu do ženina klína.
  • O rok později proběhla světem kauza, v níž dominoval herec Ralph Fiennes, který si to při letu z Darwinu do Bombaje rozdal s letuškou na toaletách.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Chlupatá, nebo oholená?

Chlupatá, nebo oholená?

Pro víc jak polovinu mladých žen je holení samozřejmostí. Jsou ale stále ženy, které volí přirozenost. A čemu u nás vlastně dávají přednost muži?

Akční letáky