Zažila jste někdy sex na toaletách v letadle? Pak vítejte v »Mílovém klubu« (Mile High Club). Na členství do něj vlastně nic nepotřebujete – až na jednu maličkost – odvázat se přímo ve výšinách, a to minimálně jednu míli, tedy 1 600 metrů, nad zemí.

Vzrušující sex v oblacích

Mluví se o něm jako údajně o nevšedním a vzrušujícím zážitku. Sex tisíce mil nad zemí má něco do sebe – především jde o něco neobvyklého, nevšedního, a tak i vzrušujícího. Pocit, že jste v uzavřeném prostoru mezi mraky, může někomu způsobit nevolnost, jinému však vehnat do žil nevšední vzrušení. A podle zpovědí lidí se tak stává nejčastěji na toaletách letadel Boeing 747.

KAFE.cz zjistilo:

Se zajímavým zpestřením sexu v letadle přišel před pár lety jeden australský podnikatel. Do řady letadel nechal nainstalovat manželské postele, a tak se páry, které si chtěly užít sexu v oblacích, mohly za příplatek několik tisíc korun vydovádět na pohodlném místě. Aby jim vše šlo lépe, dostaly navíc i šampaňské a jahody. Takové lety se prý dají objednat i přes zmíněný Mile High Club.

Sex v letadle milují celebrity

Sexu v letadle se nevyhýbají ani celebrity – a málokdy zůstanou v utajení. O velký skandál se před pár lety postaral britský herec Ralph Fiennes, který si užíval s letuškou na toaletách. Jejich krátká romance pokračovala ještě té noci v hotelu v Bombaji. Jenže toto vzplanutí nezůstalo bez povšimnutí a zatímco herec se k němu přiznávat nechtěl, letuška dostala výpověď. Další skandály se sexem v oblacích měla i dědička pivní dynastie Guinness Irby, přiznali se k nim i zpěvák Robbie Williams či »pravá blondýnka« Reese Witherspoon…

Rychlovka v letadle? Hurá do klubu!

Pokud jste sex v letadle zažila nebo se na něj chystáte, nezapomeňte se poté zaregistrovat na oficiálních stránkách klubu – jakmile vyplníte veškeré údaje o vás i o letu a sex podrobně popíšete, můžete si jako členka koupit speciální odznak, přívěsek na klíče anebo tričko, aby každý zasvěcený věděl, co jste zažila...

Mohlo by vás také zajímat: Letní sex: Nejlepší místa, kde to musíte vyzkoušet nebo Kuriozity z ordinace sexuologa

Zajímavosti

  • V říjnu 1999 se dva Američané dostali do vězení, když se oddávali sexu přímo mezi pasažéry v ekonomické třídě. Díky mediální kauze, která z toho vznikla, navíc oba přišli o práci.
  • V roce 2006 putoval na chvíli za mříže pár, který se oddával na palubě orálnímu sexu. Podle jejich právníka ale nešlo o radovánky. Prý se muži udělalo špatně a musel položit hlavu do ženina klína.
  • O rok později proběhla světem kauza, v níž dominoval herec Ralph Fiennes, který si to při letu z Darwinu do Bombaje rozdal s letuškou na toaletách.