Mirka: I když jsem ošklivější než kamarádka, její muž se mnou neustále flirtuje

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Můj život není pohádka, ale nestěžuji si. Je mi 36 let, jsem samoživitelka a mám pár kilo navíc. Typická mamina, co lítá kolem dítěte a někdy nemá čas umýt si vlasy, o pravidelném chození do fitka nemůže být řeč. I tak se ale umím hodit do gala a tělesné nedostatky vykompenzovat hezkou tváří a úsměvem.

Nenechte si věšet bulíky na nos a odhalte nevěrníka co nejdříve. Tipy najdete v galerii.

Každá jiná

Kamarádka je můj pravý opak. Manžel ji živí, a tak má neomezený rozpočet i dost času sama na sebe. Kromě péče o dceru se nemusí o nic starat. Je krásná, štíhlá, obličej bez vrásek a jemný jako dětský zadeček. Celé dny pendluje mezi posilovnou, kadeřníkem a kosmetičkou. Žije ve zlaté kleci, ale svého muže miluje k zbláznění a rodina je pro ni vším. On si ale její snahy vůbec neváží.

Nemám zájem

Poslední měsíce se každá moje návštěva proměnila v peklo. Její manžel se mnou bezostyšně flirtuje. Všechno dělá nenápadně, aby na to jeho žena nepřišla nebo nepojala podezření, ale je mi to krajně nepříjemné. Je mi zle z dvojsmyslných narážek se sexuálním podtextem i z letmých doteků. Když rychle odstrkuji jeho ruku ze svého stehna, aby nás kamarádka nenačapala, svírá mě pocit podvodu. Jako bych přistupovala na jeho hry, jako bych se musela stydět a skrýt. Minulý týden mě dokonce sledoval cestou do koupelny a podstrkoval mi své druhé telefonní číslo. Soudím, že je určené jen pro milenky a žhavé zálety. Je mi z něj zle.

Past

Nevím, proč to dělá. Už stokrát jsem mu řekla, že mi jeho chování vadí, ať s tím přestane. Na chvíli hodí zpátečku, ale po pár minutách už je zase ve svém živlu. Nejsem určitě zdaleka jeho jediná. Chtěla bych se svěřit kamarádce, ale bojím se, že ji ztratím. On by moje obvinění popřel a ona by mi nevěřila. I když patří mezi mé nejlepší přítelkyně, je díky životu v luxusu občas zaslepená penězi. Ráda s ní ale trávím čas, záleží mi na jejím názoru a pohledu na věc. Ale příčí se mi nutnost přetvářky během každé návštěvy.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky