Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Viktorie: Máme doma s mužem problém, za který se strašně stydím

Není ideální? Vy můžete být!
Není ideální? Vy můžete být!
Zdroj: Shutterstock
Není ideální? Vy můžete být!

Prapodivné choutky, které se drží doma za zavřenými dveřmi, mohou být příjemným zpestřením každého vztahu. Co když ale přerostou přes hlavu a chtějí mezi lidi?

Nikdo není dokonalý. Ale díky našim tipům, které najdete v galerii, se o to můžete pokusit.

Žena nebo muž?

Mám problém. Prozatím ho dusím v sobě, ale zřejmě už to moc dlouho nevydržím. Můj manžel pravidelně obléká dámské oblečení. Kdyby to byl jen občasný osobnostní výstřelek a ze srandy nebo recese na sebe navlékl rajcovní kalhotky, měla bych pochopení. On si ale kupuje spodní prádlo, legíny, sukně i šaty. Množstvím spodního prádla a punčoch už mě dávno překonal. Prozatím svoje slabosti skrývá a ženou se stává především doma. Už několikrát ale vyrazil mezi lidi a pod košilí měl luxusní dámské prádlo. Nikdy jsem jeho choutkám nepřišla na chuť, ale sama sobě jsem slíbila, že kvůli takové malichernosti nebudu svého jinak téměř dokonalého muže odsuzovat. Chuť na sex to ve mně ale rozhodně nepodporovalo. O to méně, když prosil, aby si mohl prádlo nechat i při postelových radovánkách.

Přestaň!

Otěhotněla jsem a pocítila potřebu postavit se jeho vrtochům čelem. Naznačila jsem mu, že by mi před dítětem takové praktiky nebyly příjemné. Dnes už jsou synovi tři roky a vše je ve starých kolejích. Když žehlím a dělám hromádku dámského prádla pro sebe a pro manžela, je mi úzko na duši.

Vliv na dítě

Představuji si děsivé scénáře, že by se mohli synovi ve škole smát, protože by manžela převlečeného za ženu ve městě někdo poznal. Co se bude dít, až budou ve škole probírat oblečení? Bude skálopevně přesvědčený o tom, že sukně a podvazky nosí maminka i tatínek a na naši rodinu padne tíha ponížení a podezření. Muž nechává svoje úlovky rozházené po bytě, je na svou úchylku snad ještě pyšný. Snažím se po něm všechno uklízet, aby v tom syn nemusel žít, ale on mou snahu neustále maří. Poslední kapka byla včerejší příhoda, kdy za mnou syn přišel a nesl kalhotky. S potutelným úsměvem a přesvědčením, že jsou moje, si je chtěl vyzkoušet. Supěla jsem vzteky, ale ani tak jsem nedokázala říct: „Polož to, to je táty!“

Nevím, co mám dělat. Teď, když svůj problém vidím takto sepsaný, vím, že už to nemohu zametat pod koberec.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky