Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přistiženi při sexu. Co teď?

Přistiženi při sexu. Co teď?
Přistiženi při sexu. Co teď?
Zdroj: Thinstock

Jsou sice lidé, které možnost, že je při TOM někdo nachytá vzrušuje, pro většinu z nás je to ale spíš představa nepříjemná. Máme pro vás pár bezpečnostních pravidel i rad, jak z prekérní situace ven.

Rodinní příslušníci: Nezvaná návštěva

V případě, že vás kdysi při sexu přistihla budoucí tchýně nebo tchán, máte nanečisto vyzkoušeno, jaké to bude, až vám v nejlepším vpadne do ložnice malý rozespalý »ufonek« s medvídkem pod paží, který šel náhodou v noci na toaletu a zaslechl v ložnici rodičů podezřelé zvuky. Pravděpodobně nikdy nezapomenete na vykulená kukadla plná otazníků a na nepředvídatelné dotazy, které na vás dozajista zapůsobí jako ta nejlepší antikoncepce.

Mohlo by vás také zajímat: 5 nejlepších zbraní proti milenkám nebo Test: Láká vás sex na veřejnosti?

Naučte je klepat

Ať již vás přistihl tříletý prcek nebo sedmiletý školák, volá situace po vysvětlení přiměřeném věku. Jinak však budete vše objasňovat zmatenému předškolákovi, jinak nechápavému školákovi, u kterého byste se měli zamyslet nad tím, zda jste v jeho sexuální výchově něco podstatného nezanedbali. Možná je mu sice už jasné, proč a jak »TO« lidé dělají, ale třeba mu tak úplně nedochází, že to dělají i jeho rodiče. Přiznejte si, dovedli jste si jako děti představit, že i vaše rodiče spolu mají sex? Proto naučte svá dítka klepat, pokud budou za vámi chtít jít do ložnice. Na oplátku buďte ohleduplní i vy a nabídněte jim »klepání za klepání«. Zvláště puberťáci takovou dohodu ocení.

Přistiženi při sexu. Co teď?

Zavzpomínejte si

Není sice nic přejemného, pokud vás dítko při sexu přistihne, ale pokuste se vzít celou situaci za druhý konec pomyslného provazu – buďte kreativní a zavzpomínejte si, jaké jste kdysi vymýšleli finty na své rodiče. »Zašijte« se spolu do koupelny, zajděte oba pověsit prádlo na půdu, skočte čas od času společně pro něco do garáže nebo do sklepa pro »opravdu těžké kompoty«. Nebude to trvat dlouho a situace se obrátí, vaše vyčouhlá drobotina bude hledat, kam se svými prvními (druhými či třetími) láskami schovat před vámi.

Sex na veřejnosti: Zn. neškodný?

Existují nicméně lidé, kteří sex na veřejnosti, před zraky jiných lidí nebo alespoň na místech, kde se lidé prostě mohou vyskytnout, přímo vyhledávají. Může jít o jistý druh dobrodružství a vzrušení: míst k dispozici jsou spousty: auto na frekventovaném parkovišti, lesní posed, park, temná ulička, zkoušecí kabinka v obchodním domě... Fantazii se meze nekladou. V těchto případech se případní »svědci« zpravidla zachovají kulantně a přejdou situaci mlčením.

Přistiženi při sexu. Co teď?

Reálný příběh z Chebu

Podobné skandály se u nás nestávají často. A ještě méně častěji jsou z nedovoleného sexu na veřejnosti dokonce pořízeny fotografie. Před pár týdny se tak ale stalo – v Chebu. Na služebně městské policie zadrnčel telefon a chvíli poté strážníci vyrazili do ulice Na Hrázi. Pár metrů od chodníku, po kterém chodily i maminky s dětmi, si to »rozdával« postarší pár. Nejenže je bylo vidět, ale i slyšet – a to pěkně daleko!

„Dostali jsme několik telefonátů, že v ulici Na Hrázi provozují sex dva lidé. Strážníci přistihli nahého muže se ztopořeným údem a ženu bez spodního prádla,“ řekl serveru Novinky.cz Jiří Šmolík, velitel chebské městské policie. Městští strážníci povedený pár nafotili kvůli důkazům, dvojice AŽ PAK se sexem přestala a oblékla se. Žena prohlásila, že když to na ni přijde, sex zkrátka mít musí a je jí jedno kde. Strážníci také zjistili, že pár k sobě nepatřil, šlo o náhodnou známost z hospody. Za nevhodné chování, obnažování a sex na veřejnosti páru hrozí až dvouměsíční vězení.

Názor sexuologa je vůči takovému chování nekompromisní: „Pokud by šlo o šestnáctileté, lze pochopit, že si chtějí cosi dokázat. Ale dvojici v tomhle věku by měl vyšetřit odborník.” Máte i vy rádi sex, při kterém vás může někdo přistihnout? Tady jsou následující rizika!

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky