Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Běla: Zhrzený soused mi svým lhaním zničil život, manžela dokonce čeká soud

Zdroj: Shutterstock.com
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Když souseda opustila manželka, všichni jsme ho litovali. Odešla i s dětmi a na krku mu nechala malou firmičku, kterou společně provozovali. Časem se soused ze své ztráty „otřepal“ a rozhodl se hledat novou partnerku.

V galerii najdete návod, jak rozpoznat patologického lháře.

Nemusel se porozhlížet dlouho, do oka mu padla energická mladá žena, kterou přijal do firmy jako účetní. Ke svádění ovšem zvolil poněkud nevšední taktiku: líčil jí barvitě své různé avantýry s místními ženami, zřejmě aby dokázal, jaký je macho a alfa samec. Účetní se kolena touhou nepodlomila, avšak informace si nenechala pro sebe a svěřila je Frantovi, našemu společnému kamarádovi, který odpřisáhl, že bude mlčet jako hrob.

Ten je pod stejným slibem předal mé švagrové. Málem jsem omdlela, když jsem se dozvěděla, že na seznamu svedených se vyskytuji i já!

Mám ráda svého muže, v životě by mě nenapadlo mu zahnout, a se zmíněným sousedem už tuplem ne. Sice chodí do posilovny a honosí se mocným svalstvem včetně „pekáče buchet“ na břiše, v létě chodí ostentativně jen v džínsech a klobouku, aby své svalstvo ožehl paprsky letního slunce a vystavoval je na odiv, ale na mě to dojem nedělá. „Je to vůl, vytahuje se, nejsi jediná, o které lživě tvrdí, že mu dala,“ uklidňovala mne švagrová.

A vyjmenovala několik dalších místních žen a dívek, za které bych dala ruku do ohně, že by si o toho náfuku neopřely ani kolo.

Ale znáš to,“ pokračovala. „Kdo ví, komu to Franta ještě vyzvonil. Bylo by dost blbý, kdyby se to doneslo Honzovi. Znáš ho, je to pruďas, nejspíš by mu rozbil hubu.“

Pomluvy mají tu vlastnost, že začnou žít vlastním životem. „Na každém šprochu pravdy trochu,“ špitají si místní drbny, a pokud jsou to zvlášť vyvedené exempláře, k pomluvě ještě něco přidají, aby měla ten správný říz. Jistěže se to Honzovi, tedy manželovi, doneslo. „Já tomu kreténovi pomáhal, kdykoli něco potřeboval! A on ze mě bude dělat paroháče a z tebe couru?!

Než jsem stačila něco říct, vyřítil se z domu. Dal sousedovi pořádnou ránu pěstí. Ten spadl na stůl, rozbil si hlavu a odvezla ho rychlá… Zařídil si nemocenskou na dva týdny a podal na manžela trestní oznámení! Takže ho čeká nejspíš soud, a já jsem z toho úplně vyřízená.

Běla, Pardubicko

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky