Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příběh Stáni: Přítel žárlí na můj vibrátor

Příběh Stáni: Přítel žárlí na můj vibrátor
Příběh Stáni: Přítel žárlí na můj vibrátor
Zdroj: Thinstock

Konkurent v posteli – to je pro mnoho mužů vibrátor. Vrnící přístroj je navíc většinou lépe vybavený, a tak při porovnání velikosti partnerovo sebevědomí značně klesá.

Diskutujte: Co byste dělala, kdyby partner žárlil na váš oblíbený vibrátor?

„Nikdy by mě nenapadlo, že může žárlit na vibrátor. Spletla jsem se. Partner mi dělá doslova žárlivé scény! S vibrátorem se totiž dokážu sama velmi dobře uspokojit, kdežto při styku mám s orgasmem docela problém. Navíc partnerův penis je mnohem menší a užší. Předpokládám, že to je asi hlavní problém,“ říká Stáňa (24).

Vibrátor používají až ¾ žen!

  • Až 75 % žen alespoň někdy použilo vibrátor.
  • V USA přiznává používání vibrátoru 52,5 % žen. Z nich ho přes 46 % používá k masturbaci a 37 % ke zlepšení sexu s partnerem. Necelých 41 % jej pak používá při předehře.
  • Minimálně 50 % žen potřebuje při styku další stimulaci, aby dosáhlo orgasmu.
  • Přesně 10 % lidí věří, že na používání vibrátoru si žena může vybudovat závislost a zahanbit jím partnera.

Zdroj: Thinstock

Zajímavost KAFE.cz

Podle odborníků má pravidelné používání vibrátoru svá pozitiva. Ženy, které si s ním pohrávají opakovaně, jsou vzrušivější, lépe se uspokojují a nemívají problém se suchostí pochvy. Navíc jsou v sexu spokojenější a jen málokdy je i reálný styk s mužem bolí.

KAFE.cz zjistilo:

Proč muži žárlí na vibrátor?

  • Mají nízké sebevědomí. Jedním z důvodů, proč muži mohou na vibrátor žárlit, je, že mají komplex z menšího penisu, a díky tomu nižší sebevědomí.
  • Berou ho jako konkurenta. Pokud muž vidí, že se s vibrátorem dobře uspokojíte, ale dosáhnout orgasmu s ním máte problém, může propadnout žárlivosti. Z malé hračky je najednou jeho velký sok v posteli, který je vlastně lepší než on! A to muži jen velmi těžce snášejí.
  • Bojí se, že oni si neužijí. Jistě, když dosáhnete orgasmu s vibrátorem, nemusíte mít na další sex už náladu. Muži to vědí a mají strach, že na ně už se nedostane.

Zdroj: Thinstock

KAFE.cz doporučuje:

Jak muže spřátelit s vibrátorem

  • Vybírejte spolu. Nechejte ho, aby nový vibrátor vybral s vámi a poradil vám.
  • Zapojte ho do hrátek. Pokud partner vidí, že se s vibrátorem dokážete uspokojit sama a jeho k tomu nepotřebujete, nebude se mu to líbit nikdy. Řešením je zapojit vibrátor do vašeho postelového dovádění. Svěřte ho partnerovi a nechejte jeho použití na něm. Ať už během předehry, nebo při samotném styku.

((bean:1:77))

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU