Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Valérie: Měla jsem s přítelem mnohem více mluvit, nemuselo by se to pak stát

Zdroj: profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Před půl rokem se mi zabil otec mého syna, spáchal sebevraždu. Nikdo neví proč. Nezanechal žádný vzkaz, dopis. Nevšimla jsem si, že na tom byl tak psychicky špatně.

Psychické problémy svých bližních můžete odhalit včas, více najdete v galerii.

Každý den si říkám, co jsem mohla udělat jinak, abych mu pomohla. Prošli jsme si spoustou špatných věcí.. Ale i přes to všechno jsem mu dokázala odpustit. Říkám si, že to bude už jenom lepší a lepší, ale když potom vidím tatínky se svými syny, jak se k nim chovají, dostane mě to na kolena.

Výčitky a pomluvy

Snažím se být silná. Přihlásila jsem se na vysokou školu, na dálkové studium a našla si brigádu k mateřské… Ztratila jsem hodně lidí okolo sebe, protože v našem městě se to rozkřiklo a šíří se jen samé lži a zkreslené informace. Ani nevíte, kolik se toho dá vyřešit, když o všem budete mluvit se svými nejbližšími. A může jít o sebehorší problémy. Vyčítám si, že jsem s ním měla asi mluvit mnohem víc.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky