Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Viola: Ztratila jsem deset let života, měla jsem se probrat mnohem dřív

Čas pro sebe
Čas pro sebe
Zdroj: Shutterstock
Čas pro sebe

Dnes už vím, že jsem před lety udělala velkou chybu. Chtěla jsem úplnou rodinu a přivřela oči nad tím, jaký je přítel buran a lhář. Po deseti letech se nemůžu k rozchodu odhodlat. 

V galerii najdete tipy, jak si najít kousek času jenom pro sebe. 

Varování 

Vždycky jsem si myslela, že chlap by měl být partner a nejlepší kamarád, kterému můžete stoprocentně věřit. Měl by za vámi stát a podporovat vás. Přítel, se kterým jsem už skoro deset let, mě ale vyvedl z omylu. Dnes už vím, že jsem ty roky promarnila, nikdy jsme spolu neměli být. Všechno začíná a končí tím, že spolu máme dvě krásné děti. To je na našem vztahu jediné dobré, zbytek je prostá tragédie. Ze začátku mě podváděl, ale byla jsem do něj zamilovaná a všechno mu odpustila. Překousla jsem i to, že si na internetu stěžoval na moje malá prsa. Sháněl "samičku", aby uspokojil svoje sexuální touhy. Nechápu, jak jsem ho i přes takový podraz mohla vzít na milost. 

Nezájem 

Byla jsem zrovna těhotná a na miminko se moc těšila. Nechtěla jsem ho porodit do rozvrácené rodiny. Jsem staromódní. Věřila jsem, že dítě potřebuje otce i matku. Přežila bych, že mi doma s ničím nepomůže. Na to, že ho nezajímám a celé dny prosedí u počítače nebo telefonu, jsem si taky zvykla. Nikdy se ale nesrovnám s tím, jak se chová k dětem. Za pět let jim nedokázal udělat dětský pokoj. Pořád na ně jenom křičí a dostávají na zadek preventivně. Nechválí je, neučí se s nimi, neslaví Vánoce, nejezdíme na výlety. Nechápu to. Před prvním otěhotněním brečel každému na rameni, že se na děti moc těší a bude s nadšením pozorovat, jak rostou. Chtěl se mnou mít rodinu a budovat domov. Nevím, kam se ty smělé plány poděly. 

Všechno špatně 

Váhám a pomalu se odhodlávám k odchodu. Právě kvůli dětem jsem už jednou nohou ze vztahu venku. Nechci, aby měly takové dětství. Nemám starost o peníze ani další vztah. Nepokrytě přiznávám, že jsem kočka, mám ráda zábavu a extravaganci. Chlapi se za mnou otáčí. Bohužel jsem z přítele tak zklamaná, že nevěřím v něco lepšího a všechny muže házím do jednoho pytle. Řekl mi, že mu ani v posteli nemůžu dát to, co chce. Sex trvá do dvou minut. On je spokojený a já ponížená. Má rád oplácané ženy a já jsem kost a kůže. Nemám zastání ani u jeho rodiny. Umí jenom pomlouvat a špinit. Snad jen tchán za něco stojí. Myslím, že jednou mi rupnou nervy. To se to mezi námi vyřeší během chvilky. Už teď se toho ale bojím. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky