Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sylva: Mám milence, přesto čekám, že se manžel změní a já nebudu muset odejít

Zdroj: shutterstock
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Miluji muže, který si neváží mně ani dětí. Mám poměr, ale schází mi odvaha odejít. Čekám, že se manžel změní a konečně mu dojde, jak úžasnou rodinu má.

V galerii najdete tipy, jak být pro muže i sebe samotnou dokonalá.

Nezájem

Mám milence. Našla jsem si ho jako truc svému manželovi. Máme pětiletého syna a rok a půl starou holčičku. Děti ho ale vůbec nezajímají. Chodí do práce a přinese peníze, ale jinak má svůj svět. Každý den jde z práce rovnou do hospody a vysedává tam dlouho do noci. Děti už většinou spí a s otcem se nevidí. Já mu vařím teplé večeře a on se ani neobtěžuje přijít včas. Často se kvůli tomu hádáme a on slibuje, že se změní, ale už druhý den je všechno ve starých kolejích. Stejný problém máme i v posteli. Jsem hezká, štíhlá a aktivní, ale on nemá zájem.

Doma se natáhne na gauč a usne. Zvedne se jenom na jídlo a základní hygienu. Občas se poškrábe na zadku a celý den polehává, kouří, dívá se na televizi a hraje hry na telefonu. Dětí je plný byt, ale nezavadí o ně pohledem.

Křižovatka

Miluji ho a nechci zničit rodinu. Milenec mi ale dává všechno, co mi v manželství schází. Sebevědomí, podporu, náklonnost. Zatím spolu nespíme, ale je k tomu jen krůček. Známe se už několik let a jsme blízcí přátelé. Ví, co se u nás doma děje. Staral by se o mě i o děti, ale na to já nemám odvahu. Nejsem z těch, co hodí cizímu chlapovi děti na krk. Zkoušela jsem si s mužem promluvit, ale je to zbytečné. Řekl mi, ať jsem ráda, že přinese domů peníze. Ale děti jsou mu na obtíž, pořád jenom křičí. A ani já se prý nepředřu. Nevím, co bych měla dělat víc. Vařím, uklízím, starám se o děti i domácnost. Jemu je to ale pořád málo. Jsem ve slepé uličce. Na jedné straně svoboda a respekt, na druhé největší závazek mého života – rodina.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky