Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Šarlota: Pomohla jsem svému exmanželovi, on mě ale zničil podruhé

Čas pro sebe
Čas pro sebe
Zdroj: Shutterstock
Čas pro sebe

Podala jsem pomocnou ruku svému bývalému partnerovi. Když jsem zjistila, že je mu to jedno, neměla jsem chuť žít. Dnes už vím, že jsem tu hlavně pro svoje děti.

Čas nemusíte dělit jen mezi muže a děti. Najděte si chvilku pro sebe. Inspiraci najdete v galerii.

Znovu

Brali jsme se před čtyřmi lety. Poslední Vánoce už jsme ale trávili odděleně a rozešli se. Měli jsme dlouhodobé neshody a odlišné názory na výchovu, muž psychicky týral starší dítě, hodně pil. Nakonec jsem ho vyhodila z bytu. Krátce na to měl ale vážnou dopravní nehodu a jako zázrakem přežil. Změnil se, přestal pít a pochopil, že by měl žít jinak. Snažila jsem se ho podpořit, nechtěla jsem naše manželství jen tak zahodit.

Pečovatelka

Každý den jsem mu vozila obědy a to, co měl rád. Starala jsem se o něj a věřila v nový začátek. Před týdnem jsem se ale dozvěděla, že si začal románek se zdravotní sestřičkou, kde ho po nehodě operovali. Je bezdětná, koketní a přinutila ho, aby mi poslal jejich společnou fotku, jak si užívají karanténu.

Nový začátek

Měla jsem chuť se zabít. Opila jsem se a vzala si Alprazolam. Teď už se ťukám do hlavy a děkuji svém strážnému andělovi, že mě zastavil. Mám tři krásné a zdravé děti, které teď ze všeho nejvíc potřebují spokojenou mámu. Jen to nedokážu lehce strávit.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky