Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Romana: Mám jediný cíl, chci dohnat milence k rozvodu

Dokonalá žena
Dokonalá žena
Zdroj: Shutterstock
Dokonalá žena

Milenec se sice do rozvodu nehrne, ale já se o něj dělit nehodlám. Srdce mi velí, abych nebrala ohledy a poprala se o to, po čem toužím. 

V galerii najdete tipy, jak se přiblížit dokonalosti. 

Láska 

Je mi osmatřicet let a jsem ve svízelné situaci. Mám dvě děti a jsem rozvedená. Minulost mám vyřešenou a nechci se k ní vracet. Už nějaký čas mám ale milence. Je sice o deset let starší, ale na věku mi nikdy nezáleželo. Rozumíme si a to je pro mě nejdůležitější. Už dlouho cítím, že ho miluji. A včera jsem se dočkala, řekl mi to samé. Byla jsem v sedmém nebi. Neslyšela jsem to už roky. 

Překážka 

Bohužel je ženatý. Děti už jsou dospělé a z jeho ženy se stal spíš obtloustlý kamarád, co rezignoval na zevnějšek i život. Ztratila všechen elán. Sedí doma a nudí se. Se svým mužem nikam nevyráží a sex je absolutní tabu. Je mi líto, že si ho manželka nevšímá, ale měli na vztahu začít pracovat mnohem dřív. Já si jeho společnost užívám. A sex je dokonalý. To jsem nikdy předtím nezažila. Jezdíme spolu na výlety, chodíme do kina a do divadla, smějeme se. Je mi s ním moc dobře. Konečně mám vedle sebe oporu a chytrého a rozvážného chlapa. 

Bezohledně 

Jsem do něj zamilovaná až po uši. Sice se na otázky okolo rozvodu moc netváří a diskuzím na toto téma se vyhýbá, ale nevzdám se ho. A dělit se s jeho ženou, se kterou je jenom ze setrvačnosti, už se taky nechci. Rozvedu ho. Na nic jiného nemyslím. Je prostě úžasný a já si takového chlapa zasloužím a budu si ho hýčkat. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky