Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zlata: Mám zvláštního koníčka. Ničím vztahy svým bývalým partnerům

Jak odhalit nevěru?
Jak odhalit nevěru?
Zdroj: Shutterstock
Jak odhalit nevěru?

Sama si na vztah a rodinu nemůžu stěžovat, ostatním to ale dopřát nechci. Baví mě dělat problémy a dávat lidem brouka do hlavy.

V galerii najdete tipy pro co nejrychlejší odhalení nevěry. Inspirujte se.

Pomsta

Přiznávám se, že mám jednu zvláštní libůstku. Ničím svým bývalým milencům vztahy. Mnohokrát se mi stalo, že jsem se zapletla s někým zadaným nebo ženatým. Trvalo jim ale dlouho přemluvit mě k intimnostem. Když jsem se s nimi začala scházet, jako zázrakem jim to začalo s partnerkou zase klapat a mě už vůbec nepotřebovali.

Špión

To mě mrzelo a začala jsem rozesílat anonymy, vytvářela jsem si falešný profily na sociálních sítích, díky kterým jsem z toho jednoho občas něco vytáhla a druhého hned informavala. Pak jsem jen čekala na jejich rozchod.

Dvě strany

Většinou to jejich vztahy přežily a oni spolu zůstali, ale i tak mi to za to stálo. Bavila jsem se i jinak. Když mě nějaký zadaný chlap odmítl a nechtěl mě, vrátila jsem mu to a snažila se jeho vztah rozvrátit. Dělám to doteď.

Co na tom, že mám manžela a dítě. Občas je dvojí život fajn.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky