Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Manžel mi daroval svůj telefon a já tak odhalila jeho odporný tajný život

Poperte se s nevěrou
Poperte se s nevěrou
Zdroj: Shutterstock
Poperte se s nevěrou

Každý vztah nemůže klapat na jedničku. Někdy se tak mezi dva milující lidí vkrade nevěra, žárlivost nebo tichá pomsta. Takových případů jsou stovky.

Vztah o dvou lidech je dnes téměř přežitek. Nahlédněte do galerie. Najdete tam tipy, jak se s nevěrou vypořádat.

Pochutnej si!

Manžel si pořídil nový telefon a ten starý jsem od něj dostala já. Nebyla jsem zrovna při penězích, a tak mi jeho milé gesto přišlo vhod. Jenže po pár dnech používání jsem zjistila, že se zapomněl odhlásit ze všech svých aktivních účtů. Měla jsem důkaz o tom, že už minimálně půl roku má poměr se svou kolegyní z práce. Pročetla jsem celou diskuzi a nestačila se divit. Hned na začátku jí řekl, že mě a dceru miluje a nikdy nás neopustí. Ji má prý jen na sex, tak aby si nedělala plané naděje. Bylo mi to líto. Měli jsme vztah bez mráčku a mimo šestinedělí, kdy jsem po porodu dodržovala půst, sexuálně nestrádal a milovali jsme se téměř každý den. Představa, že měl několik měsíců dvě ženy denně, mi obrací žaludek naruby. Uhodila jsem na něj a nadhodila možnost rozvodu. Začal se dušovat, že už to nikdy neudělá a nechtěl mi ublížit. Nemám peníze na kauci, nemůžu s roční dcerou zůstat sama. Nezvládla bych to psychicky ani finančně. Tak než mu odpustím, čistím jeho kartáčkem na zuby záchodovou štětku.

Srdci neporučíš

Dva roky jsem byla ve vztahu, ale bylo to čím dál horší. Jeden druhému jsme se odcizili. Než jsem se odhodlala udělat za námi tlustou čáru, zkusila jsem se spojit s jeho rodinou. S matkou se totiž nebavil a za celou dobu jsem nikoho z jeho příbuzných neviděla. Vypátrala jsem jeho babičku a domluvila setkání. Podařilo se mi zkontaktovat i jeho otce, se kterým nebyl ve spojení, protože ho nevychovával. V den setkání byl přítel viditelně šťastný. Těšil se hlavně na tátu, kterého neviděl více než dvacet let. Hned ve dveřích nás vítala babička, pohostila nás obědem, vyprávěli jsme si a netrpělivě čekali. A pak se to stalo. Ve dveřích stál charizmatický muž v letech. Nikdy se mi nic takového nestalo, ale rozbušilo se mi srdce a šly na mě mrákoty. Byla to láska na první pohled. Teď už jsme pět let manželé a máme nádhernou holčičku. Všichni z manželovy strany od nás dali ruce pryč, ale já mám svědomí čisté. Vím, že můj tehdejší vztah byl v posledním tažení. Srdci neporučíš.

Co je mé...

Prožila jsem si peklo. Přítel si jednoho dne sbalil kufry a odešel. Hůř o to, že jsem byla na rizikovém těhotenství a můj život závisel na životním minimu. V jednu chvíli jsem byla šťastná nastávající maminka, o pár minut později troska bez peněz a střechy nad hlavou. Pomohl mi bývalý přítel. Za pravidelný úklid a teplé večeře mě i s dítětem nechal bydlet u sebe. Mně vytrhl trn z paty a on se nemusel starat o domácnost, když pracoval do noci a nestíhal. Nehráli jsme si na vztah, už jednou jsme se přesvědčili, že k sobě neladíme. Ale jeho rodina nás automaticky přijala jako pár. Matka s babičkou se pletou do velmi osobních záležitostí, jako mámu mě přehlížejí a všem okolo vypráví, jak je můj syn podobný svému "otci". Nemám možnost úniku. Potřebuji pro sebe a malého zázemí, ale oni dvě mezi nás vráží klín a způsobují věčné hádky. Jsem na dně.

Kdo je kdo?

Je mi jasné, že se na mě snesou různé soudy, ale nemám výčitky. Udržuji vztah s manželem i milencem a nestydím se za to. Mám pro takové jednání své důvody. Před pár dny jsem ale zjistila, že jsem těhotná a čekám dvojčátka. Na děti se samozřejmě těším, ale řeším morální dilema. Sex si neodpírám ani s jedním z mužů. Může se stát, že by každý z nich byl biologickým otcem jednoho dítěte? Z očí do očí se nikoho zeptat nemohu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky