Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mirka: Nenávidím svoji tchyni, kéž by s ní muž přerušil veškerý kontakt!

Jak vycházet s partnerovou rodinou
Jak vycházet s partnerovou rodinou
Zdroj: Shutterstock
Jak vycházet s partnerovou rodinou

Nenávidím svoji tchyni. Chce mě rozeštvat s manželem, nepřála mi dítě a hraje to na dvě strany. Kéž by s ní muž přerušil kontakty. 

Naučte se vycházet s partnerovou rodinou, tipy najdete v galerii. 

Boj 

Jak se zbavit tchyně? Ta moje mě nesnáší od první chvíle. Jen zjistila, že existuji. Manžela proti mně navádí. Ten sice ví, že je to zlá ženská a lže, ale věří jí a pak je na mě hrubý a jenom se hádáme. Jeho matka nesnáší i naše dítě. Mezi přibuznými ale hraje divadlo, že jí prcka nechceme ukazovat. Já jsem ve finále ta zlá, co jí ukradla syna. Je to učitelka, vychytralá, zlá, podlá mrcha, ničí nám manželství, se mnou zásadně nekomunikuje. Manželovi ale volá i pětkrát denně. Vždycky v čas, když je v práci, abych u hovoru nebyla. Nenávidím ji. 

Má ještě dceru a ta je od ní naočkovaná. Chová se ke mně úplně stejně. Manžel jim není schopný něco říct. Sestře slouží. Pořád jí s něčím pomáhá, hlídáme děti a někdy s nimi trávíme celý víkend. Už mi dochází trpělivost. Muž mi ve slabší chvilce několikrát přiznal, že nechápe jejich chování. Bohužel se jich hrozně bojí a nic se svou matkou řešit nechce. Mám podezření, že ho jako dítě bila. Zkoušela jsem si s ní promluvit, naslibovala mi spoustu změn, ale za dva dny to bylo ve starých kolejích - hovor, házení špíny. Vůbec mě nezná, nikdy neměla zájem se se mnou sblížit. Od začátku jí jde jen o to, aby nás dva dostala od sebe. 

Konečná

Během těhotenství na mě měla narážky a trapné dvojsmysly. Všechno se točilo kolem toho, že dítě určitě nedonosím. Teď zase manželovi vnucuje, že syn není jeho. Hnus. Chci muže poprosit, abychom tam přestali jezdi, ale je mi předem jasné, že takový krok on neudělá. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 


 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky