Eva: Našla jsem recept, jak získat osudového muže. Je zvláštní, ale funguje

Čas pro sebe
Čas pro sebe
Zdroj: Shutterstock
Zobrazit všechny fotografie
Nenechte se dotovat a svůj volný čas si financujte sama. Zbavte se výčitek za to, že občas hodíte nohy nahoru. Zapojte rodinu, aby veškerá starost neležela na vašich bedrech. Zatímco vy relaxujete nebo se věnujete svému koníčku, musí se naplno zapojit rodina. Bez výčitek.
Čas pro sebe

Mám za sebou dvě velké lásky. Každá byla jiná, ale začaly stejně. Nebyl to záměr, ale skončili jsme v posteli v době, kdy jsem měla menstruaci. Náhoda? Ne, kouzla.

V galerii najdete tipy, jak si najít chvilku času pro sebe.

Osud

Mám jedno zvláštní přiznání. Je mi 44 let a za svůj život jsem potkala dva osudové muže. Hluboce jsem je milovala a s každým strávila několik let. O to, že jsem nakonec oba opustila, nejde. Klíčový byl začátek. První sex proběhl v době menstruace. Vždycky jsem se tomu vyhýbala, ale všechno se nedá naplánovat. Měli jsme na to ohromnou chuť. Ani jednomu to nevadilo. Jen prostěradlo vzalo za své.

S prvním jsem chodila tři roky a s druhým patnáct let. Rozešli jsme se minulý rok. Považuji je za své osudové muže. Milování s nimi bylo kouzelné a nadpozemské. Nedá se to popsat.

Magie

Svěřila jsem se kolegovi z práce, který se zabývá magií. Jsme k sobě hodně otevření a můžeme se bavit o všem. Řekl mi, že čarodějnice ve východních kulturách ženám radily, aby se poprvé vyspaly s mužem, o kterého usilovaly a chtěly se za něj provdat, během menstruace. Krev má prý čarovnou moc. Mohlo to mít i praktický důvod – muž si myslel, že lapil pannu a začal si jí cenit. Krev jako krev. Platí to ale jen pro první sex, v průběhu vztahu už to nemá smysl zkoušet.

U mě to zafungovalo. Jestli stojíte o muže, se kterým jste se ještě nevyspaly, myslím, že tohle je recept, jak ho k sobě připoutat na spoustu let. Jednoduchý a účinný návod. Hodně štěstí.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů

si právě čte tento článek

Akční letáky


Nejnavštěvovanější