Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kristýna: Našla jsem milence svých snů na sociální síti. Má to ale několik háčků

Odhalte nevěru
Odhalte nevěru
Zdroj: Shutterstock
Odhalte nevěru

Mám manžela a dvě děti, ale nejsem šťastná. Jsem jenom hospodyňka a matka. To mi k životu nestačí a milenec mi nabízí mnohem víc.

Odhalte nevěru hned v začátku, tipy najdete v galerii.

Neznámý

Mám milence. Je o čtvrtstoletí starší než já. Vždycky jsem takové ženy odsuzovala a nechápala, co můžou na tak starých dědcích kromě nadité peněženky vidět. Jednou jsem se přihlásila na sociální sítě a měla tam zprávu od neznámého muže. Byl stručný, ale dokázal vystihnout přesně to, co jsem potřebovala slyšet. Nikdy prý neviděl tak krásnou ženu, nic víc. Nevím, co jsem si myslela. Skoro každý večer jsem byla doma sama, a tak jsem se osmělila a odepsala mu. Čekala jsem omyl nebo loudila.

Obdiv

Je naprosto úžasný, galantní a ohromný švihák. Na první schůzku mě pozval do hodně drahé restaurace. Přinesl víno, které koupil po cestě. Problém je v tom, že jsem se před ním nezmínila o manželovi. Cítím, že jsem do něj zamilovaná. Po dlouhé době se cítím v bezpečí a chtěná a žádaná. Milenec pracuje v zahraničí a za mnou se vrací jen párkrát za měsíc, ale každý den mi volá, píše a lichotí. Bojím se mu říct pravdu, určitě by zařadil zpátečku.

Rozhodnutí

Manžel je pravý opak. Nepochválí mě, neocení moje snahy, nesnáší mi modré z nebe. Už roky mi nic nekoupil, nestojím mu ani za maličkost. Ví, co mám ráda, ale je mu to úplně jedno. Je mi jednatřicet let a máme spolu dvě děti. Nechci rozbít rodinu, ale zasloužím si lepší život. Nechci být v celibátu, bez sexu, bez pohlazení a bez emocí. Nevím, co mám dělat. Kdybych na tu zprávu nereagovala, nebyla bych v tak prekérní situaci.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky