Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Irena: Našla jsem způsob, jak si žít lépe. Bohužel na úkor důstojnosti

Najděte si lepší práci
Najděte si lepší práci
Zdroj: Shutterstock
Najděte si lepší práci

Po smrti manžela mi zůstalo málo peněz a uživit děti bylo čím dál složitější. Našla jsem cestu, jak si žít lépe. Bohužel na úkor důstojnosti. 

V galerii najdete tipy, jak si najít lepší práci. 

Sama

Chtěla bych se k něčemu přiznat. Nejsem schopná vyjít s výplatou. Můj manžel dva roky zpátky zemřel a já zůstala na všechno sama. Měli jsme úspory, ale ty už bohužel dávno nejsou. Abychom nepřišli o bydlení, musela jsem se před půl rokem snížit k něčemu, na co nejsem pyšná. Vždycky jsem si myslela, že je to to nejhorší, co může ženu potkat. Nabízím se za úplatu.

Řešení 

Začala jsem se svým dobrým kamarádem. Občas mi přišel domů s něčím poradit a pomáhal mi, ale já neměla jak zaplatit. Nejdřív nad tím mával rukou, ale čím víc mi pomáhal, tím víc jsem mu chtěla jeho ochotu oplatit. Vždycky měl o nás starost a já si všímala jeho pohledů. Bylo jasné, po čem toužil. Řekla jsem si, že to občas vydržím. Šla jsem do toho.

Našla jsem si pár chlapů, kteří se o mě starají. A já o ně. V součastnosti mám tři, finančně mi vypomáhají a já jim vynahrazuji manželku. Všichni jsou svobodní. Nechtěla jsem rozbíjet rodinu a lézt někomu do zelí. Není to ale jen o sexu. Vyžadují ho, ale zdaleka ne tak často, jak jsem si představovala. Mají rádi, když jim vařím, peru prádlo, uklízím nebo něco zařizují. Docela mi to vyhovuje a už to vnímám jako normální věc. Děti samozřejmě nic neví. Chci, aby to tak zůstalo. Díky svému tajnému úvazku máme střechu nad hlavou, teplé jídlo a oblečení. Snažím se pro svou rodinu zajistit vše, co potřebuje. Není to ale tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky