Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva: Kamarád mě chce jako milenku, jeho přítelkyně je těhotná

Jak odhalit nevěru
Jak odhalit nevěru
Zdroj: Shutterstock
Jak odhalit nevěru

Ve vztazích jsem udělala pár kotrmelců, ale nikdy jsem se nesnížila k nevěře. Nechápu, že má kamarád odvahu žadonit o sex, když je jeho přítelkyně v očekávání.

V galerii najdete tipy, jak odhalit nevěru partnera.

Staré časy

Zajímal by mě upřímný názor mužů. Chtěla bych vědět, co je vede k podvodům a nevěrám. Před lety jsem měla poměr se svým blízkým kamarádem. Tenkrát o nic nešlo, byli jsme oba svobodní a neměli jsme závazky. Bylo to příjemné zpestření, ale nikdy jsem nepomýšlela na to, že bych s ním byla ve vztahu. Nedávno se mi ale ozval, že by si to rád zopakoval. Snažil se nasáčkovat ke mně do bytu a marně vymýšlel výmluvu pro svoji přítelkyni.

Právě to mě vyděsilo. Píšeme si často a o jeho životě toho vím až dost. Už tři roky žije s partnerkou a ta je teď dokonce těhotná. Je krásná, chytrá, mladá. Několikrát mi řekl, že je s ní opravdu šťastný. Nechápu, proč se divil, když jsem na něj vyrukovala s otázkou, co ho k tomu vede. Seřval mě jako malou holku, že mi do jeho osobních vztahů nic není. Hledání příležitostí k náhodnému sexu nebo pikantní diskuze mu jako zálety nepřipadají. Myslím, že jeho přítelkyně by měla jiný názor.

Limity

Snažím se konverzaci s ním omezovat na minimum. Můžu být ráda za to, že jsem se tenkrát nezamilovala. Jen bych se vedle něj trápila. Nechci si ani představit, jak by mi bylo, když by mě podváděl během těhotenství. To je jedna z nejhorších věcí, kterou může muž ženě udělat. Jeho chování navíc podrývá moji důvěru v ostatní muže. Život samoživitelky není jednoduchý, ale je to lepší než mít na krku takového hlupáka.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky