Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příběh: Partner touží po striptýzu, já to ale nezvládnu, stydím se!

Příběh: Partner touží po striptýzu, já to ale nezvládnu, stydím se!
Příběh: Partner touží po striptýzu, já to ale nezvládnu, stydím se!
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Spousta mužů touží doma vidět striptýz, ale většina žen se za své tělo stydí. A tak se svůdnému svlékání před partnerem snaží zuby nehty vyhnout! Stejně jako Ingrid, která redakci svěřila své trápení.

„Partner mi neustále opakuje, jak by si ode mě přál vidět striptýz. Jenže já na to nejsem. Stydím se, neumím se provokativně svlékat a ještě u toho být sexy. A tak se neustále vymlouvám a už mi docházejí argumenty. Nevím, co mu říct, protože on to, že se stydím, nechápe. Už jsem přemýšlela, že bych se opila a zkusila to, ale alkohol si dopřeju opravdu minimálně, tak mám strach, že by to dopadlo špatně,“ říká Ingrid (27).

Věděli jste, že:

  • 67 % žen se stydí za nahé tělo.
  • 54 % žen má komplexy ze svého odhaleného těla.
  • Při milování se za nahé tělo stydí 37 % žen.
  • 40 % žen jsou nepříjemné i rozhovory ohledně nahoty.

Přítel chce striptýz, já ne

„Můj přítel chce, abych pro něj udělala striptýz, ale já se strašně stydím,“ začíná s podobným příběhem Kamila (29). „Moje postava není dokonalá, tancovat neumím a nedovedu si představit, že budu někde natřásat svoje špíčky a ještě to partnera vzruší. Podle mě by ho to spíše odradilo. Ale nevím, jak mu to vymluvit, mluví o tom pořád,“ pokračuje.

Pořád se hlídám, ať někde nemám špek!

Za nahé tělo se stydí téměř tři čtvrtiny žen, a to rozhodně není málo. Proto není divu, že se k přání striptýzu pro partnera stavějí odmítavě. Mají pocit, že jejich tělo není dokonalé, nelíbí se jim jejich postava, nejsou spokojené s tvarem a velikostí svých prsou. „Sex mám moc ráda, ale jedině po tmě. Jinak se nedokážu uvolnit, pořád se hlídám, abych neměla vystouplé břicho, dívám se, zda mi stojí bradavky. Prostě chci být dokonalá a milování za světla si neužiju. A protože striptýz potmě nepřipadá v úvahu, bráním se mu, jak můžu,“ mluví o své zkušenosti Blanka (33).

Tipy, jak udělat striptýz (a bez studu)

Stydíte se udělat striptýz? Přinášíme tipy, jak na to.

  • Připravte intimní osvětlení. Za tmy striptýz určitě neuděláte, ale plně rozsvícené světlo také není ideální. Pokud se na striptýz chystáte, připravte intimní osvětlení. Stačit bude noční lampička nebo svíčky. V případě, že rozsvítíte lampu, vyzkoušejte jeden trik – přehoďte přes ni něco červeného. Je totiž prokázáno, že červené světlo dělá vaši postavu opticky štíhlejší a ubírá vám na objemu.
  • Natrénujte si to. Nejste odvážná, ani přirozený talent na tanec a odhalování? Pak si striptýz zkuste natrénovat. Sama a před zrcadlem. Vyberte si hudbu, která se vám líbí a připadá vám sexy. Nechejte se jí unášet a do rytmu se zkuste pomalu svlékat a vlnit. Uvidíte, že to půjde! Chce to jen cvik a odvahu.
  • Vhodně se oblečte. Dobrý striptýz nevykouzlíte, pokud budete mít na sobě jen sexy noční košilku a tanga. Byla byste totiž tak rychle u konce, že by si partner vašeho pokusu o svlékání ani nemusel všimnout. Proto je důležité připravit si správný oděv. Základem je spodní prádlo, podvazky a punčochy, případně samodržící punčošky s krajkou. Než jedny šaty, volte raději sukýnku a top. Máte-li dlouhé vlasy, nezapomeňte si hrát i s nimi. Když je ve vhodné chvíli rozpustíte a zakroužíte hlavou, efekt bude zaručený.
  • Dejte si něco na kuráž. Není nic jednoduššího, než se před striptýzem opít. To ale nedělejte, na kuráž si dopřejte jen jednu sklenku. Ta vám dodá na odvaze a odbourá zábrany. Pokud se opijete, bude vám zle, nebudete si nic pamatovat a hrozí, že se vám udělá špatně ve chvíli, kdy se budete tisknout k partnerovi. Navíc potácející se přiopilá žena není zrovna dvakrát sexy pohled pro mužské oko.

Mohlo by vás také zajímat: Porno při sexu: Zpestření, nebo zabiják vztahu? nebo Test: Jaká jste v sexu?

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky