Jak zjistit, že má váš partner milenku najdete v galerii.

Když jsem potkal Nikolu, měl to být jen letmý flirt. Neuvědomil jsem si, že se můj život po setkání s ní promění v peklo. Na Nikolu jsem natrefil v naší firmě, nastoupila tam na letní prázdniny jako stážistka. Moje přítelkyně Lucie, se kterou máme malého syna Jonáše a také těsně před svatbou, byla tou dobou s Jonášem ve Slezsku u Lucčiných rodičů. Celé léto jsem byl v Praze sám. Za Lucií a Jonášem jsem jezdil do Opavy jen na víkendy.

Osamělost, teplé letní dlouhé noci a hlavně nebezpečně přitažlivá Nikola, která mě dennodenně v práci dráždila svým hlubokým výstřihem a stimulovala moje nervová zakončení po celém těle, tato směs byla silně výbušná, hotový Molotovův koktejl. Když ji šéf divize přesunul na stáž na mé oddělení, tušil jsem, že to skončí jako obvykle. Znám se, s nevěrou bojuji celý svůj život, naštěstí Lucka o mé „slabině“ nemá ani tušení. Vždy mi každý úlet prošel bez povšimnutí.

Nečekaná živočišnost

Nikola se mnou začala pracovat na prezentaci pro jednu firmu. Byla kreativní, to musím uznat, nejen v marketingu, ale také to uměla se mnou. Mé tělo opět posedl neřízený chtíč, musel jsem ji „dostat“. Nemusel jsem se snažit dlouho, zařídila to sama… Když se protáhla prezentace do pozdních večerních hodin a ostatní odešli domů… nedala si vůbec na čas, bez předehry bez svádění, šla přímo na věc. Přímý tah na branku, než jsem se vzpamatoval, ležel jsem na stole a ona na mně.

Takovou živočišnost jsem ještě nezažil. Byl jsem jejím tělem a hlavně tím, co mi každý den předváděla, uchvácený. Začínal jsem se děsit… Ale věděl jsem, že je to pouze flirt a bude konec. Já mám své zázemí, věrnou Lucii, která bude skvělá manželka, a také lepší matku pro našeho syna jsem si vybrat nemohl. O tom bez debat. Nikola je pouze letní mámení, znám se, mé touhy se brzy ukojí a zase budu fungovat jako dřív.

Pouhý flirt?

Nikolu jsem nikdy do našeho bytu nevzal, po mých bohatých zkušenostech mám své zásady a dávám si dobrý pozor. Za Prahou mám oblíbenou menší rodinnou restauraci s penzionem. Část pracovního jednání jsme dokončovali obvykle tam. Byl jsem si jistý, že Nikola chce taky to stejné, pobavit se a konec. Sama často náš „vztah“ hodnotila slovy: „Proč bych si nevzala to, co nabízíš, když je to tak vzrušující? Ale nic víc od toho nečekej…“

Byl jsem celou tu dobu klidný, vypadala vyrovnaně, neměl jsem ani ponětí, co se bude dít během následujících několika dnů. Myslel jsem si, že o Lucce a Jonášovi nemá Nikola ani tušení. Hluboce jsem se mýlil. Naše setkání si Nikola natáčela. Napíchla mi telefon i počítač, věděla, kde bydlím. Začala mě sledovat, regulérní stalking. Chovala se jako blázen, vyhrůžky střídal pláč. Vzal jsem si dovolenou a odjel za Luckou a Jonášem. Když jsem byl s Jonášem na procházce v lese, zničehonic se tam Nikola objevila také, začala se sápat po Jonášovi, nevěděl jsem, jak se jí mám zbavit.

Peklo na zemi

Od té doby je můj život hotové peklo, Lucka stále nic neví, začínám se chovat jako blázen, bojím se vyjít ven, na ulici, do práce… Nikola postupně poslala všechna kompromitující videa všem ve vedení firmy včetně mého šéfa. Nikola je moje noční můra, čekám, kdy se zase někde zjeví. V práci mám z ostudy kabát, jen čekám, kdy najdu Nikolu u nás doma v družném rozhovoru s Luckou. Nevím, co mám dělat. Přiznat se Lucce, ztratit u ní veškerou důvěru, odejít od rodiny, zrušit svatbu? Jeden z mých zbytečných úletů mi teď nevyšel. Za všechny předchozí nevěry si teď vybírám krutou daň. Nevím, jestli to tak dál zvládnu…